Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17×8 mm es petezsák. Szerintet...

17×8 mm es petezsák. Szerintetek rendben van?

Figyelt kérdés
Nobember 6-án lett egy pozitív tesztem 17 napos késéssel. A lényeg h a menzeszem annyira kiszámíthatatlan, azt sem értem mikor eshettem teherbe. Mindig sokat késik kb 35-40 naposak a ciklusok. 9-én elmentem orvoshoz 8×4 mm es petezsákot látott. Azt mondta fiatalabb a terhesség mint a vérzés kimaradás. Bem mondta hány hetes lehetek. Felkészített, hogy még bármi lehet. Vissza kellett mennem 1 het mulva azaz ma. A petezsák a duplájára nőtt, de nem lát benne magzatot..Azt mondta a remény hal.meg utoljára volt már ilyen, menjek vissza egy hét múlva...Azt hiszem nem kell mondanom mit érzek. Nagyon félek, lehet ebből még baba??? Olyan nagy csoda hogy megfogant, nem lehet baj.:( Hasonló eseteket szívesen meghallgatok.
2017. nov. 15. 16:44
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
igazabol ha nem tudni mikor fogant, akkor azt sem hogy mekkoranak kene lennie. Mindegy mekkora a petezsak ha baba nem fejlodott meg ki, abbol meg barmi lehet, de drukkolok hisz siman kifejlodhet!
2017. nov. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!