Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A védőnő kiakadt a telefonban,...

A védőnő kiakadt a telefonban, mert csak 4 kg jött fel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


34 hetes vagyok és ma a védőnő kiakadt a telefonban a súlyomra. Szerintem nem kevés és nem is sok. Olvastam itt, hogy másnak is van ekkora súlygyarapodása 34 hetesen. Olyan lelkiismeret furdalásom lett, mintha nem adnám meg a babámnak ami neki jár.

Valószínű kicsit fogytam az elmúlt 8 hónapban, ezért annyi az annyi. Holnap megyünk hozzá a párommal, már gyomorgörcsöm van. Letettem a telefont , sírva fakadtam. Ha megfeszülök sem tudok sokat enni. Pénteken voltunk UH-n, ahol világosan ott a papíron, hogy nem tápanyaghiányos a baba. ( sok haja van egyébként , ennek akkor nagyon megörültünk, mert én is és párom is kopaszak voltunk).


2017. nov. 20. 17:11
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
75%
Jah! Engem be fektettek a kórházba utolsó 5 hétre, hogy kicsi lesz a gyerek, de 54 cm, és 3600 gramm volt :D
2017. nov. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Ne is mondjátok :( Annyira gáz a védőnői szolgálat .
2017. nov. 20. 22:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!