Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor múlik már ez a sok hányás?

Mikor múlik már ez a sok hányás?

Figyelt kérdés
Teljesen elegem van . 9 +4 napos vagyok . 4 hét óta hanyok és elviselhetetlen hányingerrel küzdök. A népi módszerek semmit nem érnek. A deadalon és a cerucal sem segít. 7 héttől kritikus a helyzet . Se dolgozni nem tudok se a lakásból kimenni . Kaptam infúziót 1,5 napig volt hatása aztan még nagyobb erővel csapott le . Cola ilyenek nem segít. Komolyan mondom már megőrülök. Mikor lesz már legalább könnyebb??? Azt hittem gondtalan terhességem lesz plame az elején.

2017. nov. 22. 12:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%
Én is eléggé rosszul vagyok,de szerencsére nem hànyok.Egyik ismerősöm a terhesvitamintól volt nagyon rosszul.kitartàs.
2017. nov. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Én bmennék kórházba, mert vészes hányásnak tűnik, ami életveszélyes állapot.
2017. nov. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mi az a cerucal, de deadalont nem szabad szedni!!!


Szép lassan, 12-16 hét körül jobb lesz

2017. nov. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Orvosom javasolta a deadalon kúpot. Voltam kórházban 2 napja jöttem haza. Eddig volt jó. Most még nagyobb erővel csapott le:(
2017. nov. 22. 12:46
 5/17 anonim ***** válasza:
84%

Ja, értem. Ezek szerint megoszlanak a vélemények a gyógyszerről.


Ha érzed a kiszaradas jeleit: száj berepedezese, kevés vizelet, fejfájás, akkor menj vissza infizuiora. Az nem baj ha enni nem tudsz, a vizet próbáld pótolni. Nekem ilyenkor a sűrű barack/kortele ment le legkönnyebben sok jeggel, kis kortyokban. Ha Ez se megy, akkor jeget magában próbálj szopogatni.

2017. nov. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 15. Hétig tartott.... kitartas légy erős😇
2017. nov. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha kiengedtek akkor azért olyan nagy gond nem biztos, hogy van. Bár engem is elküldtek ügyeletről, ilyen helyekről vészes terhességi hányással. A cerucal nekem csak infúzióban vált be, napi 2 darab, mellette raktak bele b12-t és valamilyen savlekötöt. Jah és én 36 hétig hánytam.
2017. nov. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Úristen !!! 36 hétig ??? Az remes !! 10 fölött hánytam mégsem akartak semmit sem csinálni. Orvosom intézett infúziót. Azokat kaptam amiket te . Még irt ki cerucalt tablettába is de nem hatott. Deadalont javasolt még kúpba. Remélem elmúlik a 12. Hetem
2017. nov. 22. 13:54
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
16 hetes terhís vagyok és még mündüg hányok és erős hányingerem van. Jó nagy étel undorral társulva. Most már6kg minuszban vagyok.
2017. nov. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Általában a 12. hét után hirtelen abbamarad. Nekem a fagyi oldotta meg végül a problémát. Tarts ki!
2017. nov. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!