Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megnyugodhatok, vagy ez vihar...

Megnyugodhatok, vagy ez vihar előtti csend akar lenni?

Figyelt kérdés

9 hét 2 napos várandós vagyok. 1,5 héten át erősen görcsöltem, 3 napja semmi bajom.

Eddig azért izgultam, hogy nehogy elvetéljek, most meg azért, vajon mi történt odabent.


2010. jún. 1. 09:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Mikor mész orvoshoz? Nem érdemes parázni, az rossz hatással van mindenre! Különben ha ez megnyugtat, az első 8 hét alatt én is görcsöltem elég sokat, azt hittem, hogy a menszim fog megjönni, végül kiderült, hogy terhes vagyok. :) Nagy volt ám az öröm.
2010. jún. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Május 19-én voltam, és csak június 18-n megyek legközelebb.
2010. jún. 1. 10:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Hivd fel a dokid had menj hamarabb, és hogy nyugtasson meg minden rendben van e odabent! Fogadott a dokid?
2010. jún. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Eldöntöttem nem pánikolok, hiszen épp az a normális, ha nincsenek erős görcsök. Fogadott orvosom van, de nem szokásom őt hívogatni, minden apróságért, bár a védőnőt lehet, hogy felhívom, de még nem biztos.

Azért köszönöm a tanácsot, és választ!

2010. jún. 3. 05:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!