Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért "törvényszerű", hogy a...

Miért "törvényszerű", hogy a terhesek mindenhova híznak?

Figyelt kérdés

Nyilván tudom, hogy nem mindenki jár így. És pont ez érdekelne, hogy ők miért nem, mert azért a nagy átlag igencsak meghízik a terhesség alatt. Van aki azt mondja, hogy genetika. De mi ezen a genetika? A baba + egyebek súlyától miért nőne a fenék/comb/kar térfogata és tömege?

Hogyan kell étkezni, hogy a babának megfelelő legyen, de ne hízzunk egyáltalán? (az nyilván nem hízás, ha nő a súly és a has térfogata)


Most lettem terhes és nem tudom elképzelni, hogy mi az éppen elég, de nem kevés és nem sok. Honnan lehet ezt tudni? Testmozgást mennyire lehet folytatni? Elég csak visszavenni a mennyiségből? Aki nagyon sportos életet él gondolom azt gondolom terhesség alatt sem tiltják el, ugye? Mert gondolom ez is segítene.



2017. nov. 22. 22:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
61%
Ha 10 kilot felszedsz, az akar egy az egyben le is mehet a szulessel. Baba+magzatviz+placenta, meg a tobbi. Szoval nem kell ugy ketsegbe esni, mert mondjuk egy 15-17 kilo plusz, mar is nem olyan veszes, ha szules utan nezed azt az 5-7 kilot, az siman lemehet utana 2-3-4 honap alatt es akkor meg nem is gyorsan fogytal. Nyugi. A doki ugyis szol, ha gyorsan hizol, hogy jo lenne visszavenni.
2017. nov. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
3-as válaszadó voltam, aki nagyon hízékony. Szerintem ne félj ennyire. Én ma is finom ebédet ettem, párolt zöldség sovány sajttal és káposztasalátával. Nem nézem a kalóriákat, mert nem ezen múlik. Tartani kell egy normális aránytartást. Tudod, hogy elhízni nem terhesen is lehet, méghozzá a sütiktől , cukros üdítőktől stb. Ezekre, ha odafigyelsz nem hinném, hogy baj lenne.
2017. nov. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
9%
Látom, valaki előszeretettel pontozgatta le a válaszolókat. Bizonyára rossz hallani az igazságot, hogy azért terhesség alatt sem kell benyakalni mindennap egy egész hűtőszekrényt...mentség mindenre van, úgy látszik.
2017. nov. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
9%
Igazad van utolsó válaszadó , sokan valóban benyakalják az egész hűtőt.
2017. nov. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Hízás alkati kérdés és nem függ össze. Ki mekkorát szül és mennyit hizik változó. Valaki nem hizik
2023. okt. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!