Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is fél (t) attól, hogy...

Más is fél (t) attól, hogy csúnya lesz a babája?

Figyelt kérdés

Normális, hogy kb. a 20. héttől ezen aggódok? Persze a legfontosabb, hogy egészséges legyen, és biztos szépnek fogom látni, de egyfolytában azon kattog az agyam, hogy mi van, ha csúnya lesz...


36+4 hetes vagyok.


2017. nov. 24. 19:35
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Soha eszembe se jutott, hogy csúnya lehet a babám ☺ Imádom és gyönyörű gyerek, de azt azért látom, hogy nagyobb a buksija mint a kortársainak.Genetika...az apukájától örölte 😅 Egyébként mindenkinek a saját gyereke a legszebb.
2017. nov. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Én féltem tőle mivel én nem vagyok szép, de szerencsére nem rám ütött.
2017. nov. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem inkább az jutott az eszembe, hogy Nehogy egy mini anyós legyen a lányom. Amúgy az apjára hasonlít, aki senkire a családjából.
2017. nov. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Életem soràn egyszer találkoztam igazán csúnya nővel. De tényleg csúnya . Egyszer elhozta a melóhelyre a gyerekeit. Többen nem akartuk elhinni, hogy ez a két szép gyerek az ővé....na, ez a genetika , ezert nem kell félni a csúnya babátol/ gyerektől!!
2017. nov. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
49%
Igen én is aggódom. Szeretem a férjem de nem egy szépség.. Nem a külseje miatt házasodtam vele. Én is így imádom minden kis hibájával együtt :) Magamat viszont nem tartom csúnyának! :D :D Haha :D Hogy a baba milyen lesz.. Majd kiderül. Számomra biztos a legszebb lesz :)
2017. nov. 25. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 Carragher_x ***** válasza:

Őszintén szólva az összes csecsemő elég ronda az első pár hétben:D

Egyébként ezzel kapcsolatos félelmet nem éltem át, de maga a gondolat megfordult a fejemben, mint egy kellemetlen lehetőség, ugyanúgy mint számos más még ismeretlen tulajdonságával kapcsolatban is.


Egy férfi

2017. nov. 25. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Nem, mivel mi szépek vagyunk :D
2017. nov. 25. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Félni, nem féltem, de mint az egyik valaszolo, megfordult a fejemben a masodik gyereknel.A fiam annyira szep volt szuletesetol kezdve, es gondoltam milyen furcsa lesz, ha a lanyunk nem lesz szep.Es ìgy is lett.Nagyon kis csunya volt, es szőrös, mikor szuletett🙂Most ket eves, es gyonyoru.Ezen felesleges aggodni, annyit valtoznak🙂
2017. nov. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
56%

Miután tavaly egy távoli ismerősnél megtörtént az a tragédia, amit egyik kismama sem szeretne átélni, így nem gondolkodom azon, szép lesz-e a gyerek. 38. héten vesztette el az egyébként egészséges babáját. Magát a kérdést sem értem, mindenkinek a saját gyereke a legszebb.

34 hkm

2017. nov. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Igenn 😅😅😅 hulyesegbol mondtam is paromnak, ha csunya lesz, elcsereljuk am 😂😂😂😂 de bizom benne hogy szep , aranyos, egeszseges lesz 😊
2017. nov. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!