Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is fél (t) attól, hogy...

Más is fél (t) attól, hogy csúnya lesz a babája?

Figyelt kérdés

Normális, hogy kb. a 20. héttől ezen aggódok? Persze a legfontosabb, hogy egészséges legyen, és biztos szépnek fogom látni, de egyfolytában azon kattog az agyam, hogy mi van, ha csúnya lesz...


36+4 hetes vagyok.


2017. nov. 24. 19:35
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, nem hiszem, hogy mindenkinek a saját gyereke a legszebb, mert csomó ismerősömről, rokonomról abszolút nem mondható el, hogy elfogult lenne. :D

Unokatesóm pl. sokáig makinak hívta a kisfiát, mert tényleg olyan majmos feje volt.


Másik unokatesóm meg egyfeszt Mickey egeres rucikat adott a kisfiára, mert ugyanúgy elállnak a fülei a kisfiúnak, mint Mickey egérnek és szerinte ez cuki... :)

2017. nov. 25. 18:02
 22/23 anonim ***** válasza:
Én csak amiatt aggódom kicsit, hogy neki is elálló fülei lesznek, mint nekem volt, kislányként rengeteget szenvedtem a csúfolódások miatt. Annyira lelkibeteg voltam, hogy már ollóval akartam levágni. Ekkor döntöttek úgy a szüleim, hogy plasztikai beavatkozásra lesz szükség, 10 évesen megcsinálták, új osztályba írattak, és ezután gyökeresen megváltozott az életem, pozitív irányban. Persze az egészség a legfontosabb, de örülnék, ha a gyerekemnek nem kéne ilyesmin keresztül mennie.
2017. nov. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

Lehet én is azért félek, mert én is hasonló dolgokon mentem keresztül, csak én meg kancsal voltam, amin csak a 3. műtét segített teljes mértékben, de már 12 évesen.

Szóval nekem is el lett cseszve a gyerekkorom, félek, nehogy hasonló dolgokat kelljen átélnie, mert esetleg "csúnyácska" lesz.

2017. nov. 26. 14:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!