Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire általános, hogy...

Mennyire általános, hogy megcsináltatják a kombinált tesztet a kismamák?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mennyire általános, hogy akár családi indok nélkül is elvégeztetik a kismamák a nem kötelező kombinált tesztet?

Vagy akár az integrált, vagy Prena tesztet?

Természetesen nem 40 közeli életkor miatti veszélyeztetettség miatt indolkolt esetekre gondolok.


Még nem volt genetikai Uh, szóbal nem indokolt, de dokim felhívta a figyelmem ezekre a vizsgálatokra. Nem volt hála istennek egyikünk családjában sem se down, se Patau..se semilyen kromoszóma rendellenesség..se semmi..úgy gondolom megcsinaltatnam a kombinaltat..vagy teljesen felesleges? Ti csináltattok?



2017. nov. 26. 19:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi megcsináltattuk 29 évesen, most második babával is megyünk. Engem megnyugtat. Az összes ismerősöm is volt. De szerintem sokan nem mennek.
2017. nov. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
82%
Nekem a doki is és a vedőnő is azt mondta érdemes, így megcsináltattunk, ki lehet bírni azt az egyszeri 12000Ft körüli összeget.
2017. nov. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
77%
Én integráltat csináltattam. Akkor még nem volt prena (legalább is én nem tudtam róla). Ha lett volna megcsináltatom. A kombináltnak nincs sok értelme. Kevés betegséget szűr nem jó arányban. 28 éves voltam mikor szültem.
2017. nov. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
49%

Engem nem nyugtat meg.. mi nyugtasson meg egy pár számban? Semmit sem mondanak csak adnak egy becslést 28 ezerért..

Szval nem csináltattunk meg semmit.

Mondjuk, ha lett vna vmi gyanu h beteg ,akkor csináltatunk tesztet de biztos, h nem kombináltat.

De a genetikai uhn minden tokeletes volt es a lányom makk egészséges.

Tavaly szultem 22 évesen , a tarkóredő 1,1mm volt 12+5 hetesen

19 hetesen is minden rendben volt a genetikain

2017. nov. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
90%
Kombináltat csináltattunk. 25 vagyok. Semmi előzmény nem volt, de megnyugtat.
2017. nov. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
80%
Nekem jó volt a kombinált, amúgy Bp.-n ahol lakok mindenki megcsináltatta a környezetemben, mert itt nagyon nyomják, hogy fontos, vidéki ismerőseim közül sokan nem mentek kombináltra, prenát csak indokolt esetben csináltatnék, mert drága.
2017. nov. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
76%
28 voltam, a férjem 35 fölött, az integráltat csináltattuk. Megnyugtatott, bár én a kombinálttal is beértem volna.
2017. nov. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
32%

36 éves vagyok, szívesen megcsináltattam volna valamelyik fizetős tesztet, de sajnos nincs rá pénzünk.

Engem megnyugtatott volna főleg, hogy mivel nincs fogadott orvosom, semmit nem foglalkoznak velem, orvos se látott 8 hetes korom óta ( most járok a 22. hétben).

2017. nov. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó! Nem voltál a 12 hetes és 18 hetes genetikán sem. Miért?
2017. nov. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

8as

Azóta 2 kötelező uhd lett vna. Szval ez már a te bűnöd.. ingyenes

2017. nov. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!