Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti hisztek, a "mindegy, hogy...

Ti hisztek, a "mindegy, hogy fiú, vagy lány, csak egészséges legyen" kijelentésben? Ti is így voltatok vele, vagy azért legbelül volt egy vágyatok, hogy inkább mit szeretnétek? Mi volt az? És hogy alakult végül?

Figyelt kérdés
2017. nov. 28. 16:41
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
80%

Igen, első gyerek.. 2. -nál 3.-nál már lehet meglenne mit szeretnék, de ha nem az lesz sem dőlök kardomba..

Férjem fiút akar... Nem a szokásos okokból, hanem fél, hogy a lányhoz túl szigorú lenne, túlságosan aggódna

2017. nov. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Vannak vágyaim, de az nem zárja ki azt h szeretném ha egészséges lenne. Egyik nem zárja ki a másikat. Attól h lány fele húzott első babánál a szívem még nem kivántam h ne legyen egészséges.:)


Amugy lány fiú "kombóra"vágytam!:)

2017. nov. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
83%

Nem. Persze az a legfontosabb, hogy egészséges legyen, vitathatatlan, de ez nyilván alapelvárás, de ez kicsit álszent. Lehet van akinek tényleg mindegy, de 10-ből 9 aki ismerőseim között ezt mondta utólag amikor szóba került csak bevallotta hogy ezt vagy azt jobban szeretett volna.


Én elsőre kislányt szerettem volna, fiú. Ma már csak nevetek rajta hogy 1 napig rosszul éreztem magam amikor kiderült hogy kisfiú. Most vátom a másodikat, fiút jobban szerettem vokna de ahogy telik az idő kezd egyenlő lenni az arány. Mndegy mi lesz örülni fogunk neki. De ne érezd magad szarul mert mondjuk te valamilyen neműt jobban vársz, esetleg kicsit csalódott is leszel, mert imádni fogod úgyis.

2017. nov. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
72%

Amikor az első gyermekemet vártam, akkor nagyon-nagyon szerettem volna kislányt, de tudtam, hogy ha fiam lenne, az sem vágna padlóra. Lányom lett.


Most, hogy ismét babát várok, teljesen ambivalens vagyok, van egy képzeletbeli pro-kontra listám mindkét nemet illetően. Mindegyiket más miatt szeretném, így most tényleg azt mondom, hogy teljesen mindegy, hogy milyen nemű lesz.

2017. nov. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
57%
Én fiúra vágytam, nem is titkoltam. Viszont a terhesseg során felmerült, hogy beteg. Onnét kezdve csak az érdekelt, hogy egészséges legyen. Szerencsére egészséges lett, a jovoheten lesz két hónapos s kisfiam.
2017. nov. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Mig nem lettem terhes, unalmas sablonnak tartottam,h.mindegy csak egeszseges legyen, en fiut szerettem volna, de onnantol,h.kiderult, lany lesz, mar el sem tudtam fiut kepzelni. A terhessegem problema mentes volt, viszont a gyerej elso negfazasanal mar teljesen megertettem a mondas komolysagat, a lenyeg tenyleg,h.egeszseges legyen.
2017. nov. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
56%
Olyannyira mindegy volt, hogy meg se kerdeztuk, s miutan megszuletett es ram tettek, kb. ot percig meg se neztuk, hogy mi van a pled alatt, annyira nem szamitott!Tesonal is igy lesz.
2017. nov. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 érdekel0 ***** válasza:

Természetesnek kellene lennie,hogy egészséges legyen,szörnyű érzés,hogy akárcsak felmerülhet az,hogy nem.


Én lányokat szerettem volna.

Mind a 2 kislány lett.

Sokáig szerettünk volna 3. babát is,ekkor már megfogadtam,hogy nem kérek,pláne nem olyan kétségbeesetten,mint az az 1-2.nél kislányt.

Azért boldog lettem volna a 3 leányzó felállással is.

De a 2-1el is.

Ekkor már tényleg mindegy volt.

2017. nov. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon vágyok babára, mindegy milyen nemű lesz! :)
2017. nov. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!