Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Két petezsák, egy élő embrió....

Két petezsák, egy élő embrió. Kinek volt ilyen? Az üres petezsák nem okozott gondot a babának?

Figyelt kérdés

UH-on két, egyforma méretű petezsákot látott nálam az orvos. Az egyik teljesen üres, de szabályos, a másikban ott a baba, ő mindenben megfelel a korának.

Vizsont a két petezsákot csak egy vékony csík választotta el egymástól. Nagyon közel vannak. Veszélyben van így a babánk? Kinél volt már ilyen, és hogy alakult a sorsotok?


2017. dec. 6. 11:51
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Hányadik hétben vagy?

2017. dec. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
7+5-nél tartok.
2017. dec. 6. 11:55
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor nem bizi h a másik petezsák is üres marad:) a bnőm pont ugyan így volt.

Egyébként, ha üres marad akkor szép lassan felszívódik.

1 voltam:)

2017. dec. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is így volt. Következő ultrahangon már mindkettőben dobogott a szív. Rá két hétre viszont egy maradt :) Kis barna folyás volt, ennyivel jelezte a bajt. Orvosom azt mondja, ne szomorkodjak, okkal volt ez, valószínű az élet tudta mit kell tennie, és lehet életképtelen lett volna.
2017. dec. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
:( szomorú smiley akartam, csak gysan írok, engem megviselt nagyon, a mai napig
2017. dec. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ez már biztosan így marad, mert lombikunk volt, a fogantatása biztos. A petezsákban semmi sincs, még szikhólyag se, a babánk pedig már 1,3 cm. Csak a babánkért aggódom...
2017. dec. 6. 12:20
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem. 2 petezsák, egy élő embeió és egy elhalt volt. Már 36 hets vagyok, semmi gondot nem okozott. A másik a 8.héten halt el :(
2017. dec. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem egy petezsákban volt 3 embrió,de 2 felszívódott,egy baba maradt.
2017. dec. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Utána felszívódott simán?

Ma vagyok 8 hetes, a méretei megfelelnek a hétnek és ma észrevett a doki egy másik petezsákot picivel mellette.. 2 hete még nem volt ott. 😳

2022. márc. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen, felszívódott. Egy kislányunkszületett.
2022. márc. 25. 06:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!