Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fura mensi negativ teszt...

Fura mensi negativ teszt lehet terhesseg?

Figyelt kérdés
az lene a kerdesem hogy volt mar valaki hasonlo helyzetben most 13an kelet volna megjonie helyete 11en jott meg barnaztam egy napig utana nagyon gyengen megjott a mensim alhasi gorcseim is voltak de egyaltalan nemvolt eros a menstruaciom barnazas napjan csinaltam egy tesztet ami szerintem negativ lett szellem csik lehetet szurken epphogy latni lehetet a masodik csikot negativnak vettem ilyenkor mivan? es ma reggel az agybol nemtudtam kikelni olyan fejfajas hanyinger volt rajtam vissza kelett aludnom

2017. dec. 13. 12:29
 1/4 anonim ***** válasza:
a halvány második csík is pozitív. .. nem szoktuk negativnak venni ..én tesztelnék még egyet ..
2017. dec. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hat de igazabol csak ugy latszodot ha telefon vakuval oda vilagitotam szval szerintem az nemvolt pozitiv tenyleg anyira halvany volt hogy ha masnak mutatam volna azt hittek volna hogy hulye vagyok 😅😅
2017. dec. 13. 12:55
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mi ez az új dolog, hogy egyre többen hiszik hogy terhesek úgy hogy megjött nekik. Igen van ilyen, de nem olyan gyakori mint ahányan itt azt hiszik, ha már kevesebb a vérzésük biztos terhesek.


Ilyenkor az van (mi lenne ilyenkor?!), hogy veszel még egy tesztet hogy elhidd, nem vagy terhes.

2017. dec. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem csak arol van szo hogy terhesseg hanem egy alap dologrol mert ha tudnad az egesz tortenet akkor talan nem lennel ilyen lekezelo :D nemvagyok idiota hulye gyerek hogy remenykedek abban hogy terhes vagyok mikozben megjott csak furcsalom hogy miota menstrualok napra pontosak es kb 4 5 napos verzeseim voltak es igen lehetseges hogy egy masik terhesegi tesztbol majd megtudom hogy mivan es ha netan azis negativ lesz igyis ugyis orvoshoz fordulok mert valami okozzta hogy ilyen lett a mensim ebben a honapba es igenis erdekel hogy mi zajlik a testemben :D kosz a valaszod tok aranyos vagy :D
2017. dec. 13. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!