Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az állami egészségügyi központ...

Az állami egészségügyi központról mi a véleményeket?

Figyelt kérdés
2010. jún. 2. 19:49
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

én szerintem az is szempont hogy a MÁVnak nagyon jó korszerű és nagyon jó szakemberekkel teli neonatológiája van! sose legyen rá szükség de én csak olyan kórházat választanék ahol ha baj van nem rángatják el a babát egy másik kórházba miközben kritikus az állapota...

most véletlenül az uzsókiban kötöttem ki két hete mert véreztem és látom milyen ha baj van a babával...mellettem feküdt egy császáros kismama és úgy vitték el a gyereket hogy nem is látta aztán napok múlva engedték csak utána úgy hogy nap mint nap halálra aggódta magát reggeltől estig...hitegették hogy átmehet és ott fekhet majd de nem így lett és mikor érdeklődött akkor is kevés hírt kapott vagy téveset...

én nem ismerek az ÁEKba senkit ha ajánlott volna valaki onnan orvost én azt választanám de mostmár találtam a SOTEról és ott is nagyon jó az újszülött osztály csak talán sokan vannak illetve nagyon a városban és nehéz a közlekedés....12+3km

2010. jún. 12. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!