Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamának "kismamás" ajandék...

Kismamának "kismamás" ajandék karácsonyra?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy van ünnepek kategória, de gondolom, hogy itt azért több kismama van :)


A sógornőm a 32. hét körül jár. Elgondolkoztam azon, hogy karácsonyra olyan dolgot vegyek-e neki, ami kapcsolatban áll az állapotával, vagy inkább hagyjam ezt figyelmen kívül?

Nem voltam még terhes, úgyhogy nem tudom, hogy érzik azt a várandós nők, amikor ajándékba mondjuk babholmit kapnak? Egyfelől jól jöhet, hisz úgyis szükség lehet rá, másfelől viszont gondolom, mindenkitől ilyesmi dolgokat kap, miközben ez valójában a gyereké lesz, nem az övé... szóval hezitálok az ajándékkal kapcsolatban.


Esetleg ti, kismamák,.megosztanátok, hogy miket szeretnétek karácsonyra?

Köszi előre is :)


2017. dec. 20. 15:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
82%
Én márciusban szültem és tavaly karácsonykor sok babaholmit (is) kaptam. De tudtam elôre, mert a család annyira izgatott volt, h szóltak. És annak ellenére, h hasznos holmikat kaptunk, én is inkább azzal mondom, h ne. Legyen meg a saját ajándéka a sógornôdnek. Max. egy babás holmit jelképes ajándéknak, ha nagyon ragaszkodsz hozzá, de valószínûleg másoktól is fog kapni. A babának szerintem ráérsz, ha megszületik. Lesz még neki is karácsonya :)
2017. dec. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
48%
Én nem kaptam kismamás cuccokat sem a szüli, sem a névnapomra, és sajnáltam. Persze az jó, h én is embernek voltam nézve terhesen is, de én nagyon örültem volna 1-1 cuki body-nak, vagy akár babajátéknak. 2 hetes lesz pénteken a kislányom, kíváncsi leszek, miket kapok/kapunk karácsonyra. :)
2017. dec. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Szerintem egy baba naplo jo otlet
2017. dec. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!