Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor lehet elmondani a nagy...

Mikor lehet elmondani a nagy hírt?

Figyelt kérdés

Elég sokat próbálkoztunk, mire összejött és szívem szerint világgá kürtölném, hogy 5+3 hetes kismama vagyok.


Karácsonykor együtt lesz a család, a leendő nagyszülők, tuti ajándék lenne nekik, de akkor leszek 6 hetes, még orvos sem látott (januárban megyek).


Szerintetek?


2017. dec. 21. 20:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
24%
Karácsony a legjobb idő, ne várj vele.
2017. dec. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
66%
Neked kell tudnod, ha szeretnéd mondd el. Nálunk tudták a szüleink elejétől :)
2017. dec. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
53%
Én nem mondtam és nem is mondanám el ilyen korán
2017. dec. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
72%

Én elmondanám, legfeljebb hozzátenném, hogy még nagyon "pici";)

Jó egészséget!

2017. dec. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
53%
Én 4+2-nél elmondtam az egész családnak, 5+4-nél a munkahelyen (előző nap voltam dokinál). Évek óta drukkolt nekünk mindenki, nem tudtam magamban tartani :)
2017. dec. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
94%

Én úgy voltam vele azoknak mondom el 12. hét előtt akiknél szeretném ha gond van ugyanúgy mellettem állnak mint az örömben.

Ha így gondolkodsz akkor már is könnyebb dolgod lesz :)

2017. dec. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
48%
A szüleim már a pozitív teszt után tudták a dolgot. Miért titkoltam volna? Ők a családom, örömben és bajban is mellettem vannak.
2017. dec. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Azt még hozzátenném, hogy átmenetileg anyukámnál lakunk (lakásfelújítás) szóval előtte tuti nem tudom sokáig titkolni :D


Én elmondanám, megbeszélem a párommal is :)

2017. dec. 21. 20:59
 9/19 anonim ***** válasza:
91%

Tavaly ilyenkor pont ezen agonizáltunk mi is. Végülis elmondtuk. Márciusig örülhettünk, mert 20 hetesen elvetéltem az ikreinket...

Most 10 hetes vagyok, és szűk ruhában egyértelmű. Igyekszem bő ruhákban Karácsonyozni most, mert még nem szeretnénk elmondani.

Kb. akkor lenne jó, ha megtudnák, amikor már nagykabátban is látszik- de nyilván addig nem fogjuk tudni húzni.

Én is úgy gondoltam akkor, hogy azoknak mondjuk el, akik mellettünk állnának akkor is, amikor baj van. Aztán amikor baj lett, senki sem maradt mellettünk... a család sem. Úgyhogy most így döntöttünk.

2017. dec. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Utolsó sajnálom az ikreidet :(


De tavaly, mégha 6 hetesen nem is mondtad volna el, azért a 20. hétig csak elmondtad volna, nem?

2017. dec. 21. 21:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!