Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért írják több oldalon is...

Miért írják több oldalon is ha valaki rosszul van akkor kisebb a vetélés kockázata?

Figyelt kérdés
8. Héten vagyok egyszer sem hánytam még, rosszul sem vagyok csak állandóan ehes vagyok és nagyon fájnak a melleim meg a derekam no meg aluszékony is. De hányni még egyszer se. Szoktam olvasni hogy melyik héten milyen vátozások a babával es a mamával. Na ezeken az oldalokon olvastam hogy ha rosszul vagy az csak jó nyugodj meg mert akkor kisebb a vetélés kockazata és ezt valami amerikai kutatás ki is mutatta...stb... tudom hogy nincs mindenki rosszul és nem kell általánositani de azért szerintem nem kellene ilyeneket állitani mert szerintem az ha valaki ni ncs rosszul nem azt jelenti h nagyobb a vetélés kockázata.
2017. dec. 22. 17:16
1 2
 11/12 bacsobrigi válasza:

Az első terhességemnél nem voltam rosszul és elvetéltem, a másodiknál végig izgultam pont emiatt, amit írtál a 12 hetet. Szerencsére minden rendben volt ultrahangon holnap töltjük a 13-at. Nem tudom mire ez a feltételezés, sem anyukám nem volt rosszul velem, sem párom anyukája a hugi várásakor. Barátnőm a fiával nem volt rosszul a lányával igen. Hogy ez mitől függ, szerintem senki nem tudja.

Boldog babavárást!

2017. dec. 23. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Szia! En is 8 hetes vagyok, hasonlo tunetekkel mint te, nem volt hanyingerem egyaltalan de a baba rendben van. Baratnom aki szinten 8 hetes folyamatosan hanyingerrel kuzdott es mult heten meg nem talaltak nala szivhangot. Szerintem sokkal jobb ha valaki kivanos, mint hanyni meg emelyegni egesz nap.

Minden jot!

2017. dec. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!