Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon félek, mi baj lehet...

Nagyon félek, mi baj lehet velem, valakinek tapasztalat?

Figyelt kérdés
10 hetes terhes vagyok. A házidokim szívzörejt állapított meg és beutalt a szívcentrumba vizsgálatra. Nagyon meg vagyok rémülve. Okozhat ez valami bajt a kicsimnek és mit jelenthet ez. írjatok.
2010. jún. 3. 18:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Legtöbb embernek van szívzöreje, csak nem tud róla. H eddig nem okozott neked gondot, akkor valószínűleg ún. élettani zörejről lehet szó. A te szívzörejed egyébként sincs hatással a babádra, nyugi!
2010. jún. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem arra gondoltam, hogy a szívzörejem van hatással a babámra, hanem ha esetleg valami súlyosabb problémám van, az hathat károsan. Azért köszönöm a biztató szavakat.
2010. jún. 3. 18:55
 3/12 anonim ***** válasza:
Ezt találtam, hátha kicsit megnyugszol: [link] (a 19. hét-nél)
2010. jún. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez nagyon megnyugtató lenne, de én csak 10+2 hetes terhes vagyok.
2010. jún. 3. 20:40
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem is volt, megjártam a kardiológiát, de mindent rendben találtak, nem lett belőle semmi gond.
2010. jún. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Uccsó vagyok. Nekem is már az 1. trimeszterben kiszúrta a háziorvos.

Valószínűleg már előtte is volt, csak nem tudtam róla.

2010. jún. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Azt mondják majdnem mindenkinek van ilyen,nekem is volt...semmi gond nincs vele.

De azért nem árt utánajárni,maximum majd nem engednek természetesen szülni...!!

Nyugi!!

2010. jún. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én amikor kiderült ez, akkor utánakérdeztem több fórumon is, hogy ki hogyan szült ilyen próbléma mellett és szinte csak hüvelyi úton szült anyukákkal találkoztam. De tényleg meg kell nézetni, minimum egy szívuh!
2010. jún. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, aranyosak vagytok. A legnagyobb bajom az, hogy 3 hét múlva kaptam csak időpontot és megőrjít a kétely.
2010. jún. 4. 07:06
 10/12 anonim ***** válasza:

Még mindig az utolsó vagyok. Én is csak nagy sokára kaptam időpontot és mire túl voltam az összes vizsgálaton talán volt 2 hónap is. Holter monitort biztosan adnak majd és arra általában sokat kell várni.

Tényleg rengeteg embernek van ilyen, csak nem tud róla, nem okoz problémát.


Nekem szülésnél volt annyi gondom vele, hogy amikor már 5 órája voltak gyakorlatilag nem egész egy percenként fájásaim, akkor a fájdalomtól elkezdett szorítani a szivem. Szóltam az orvosnak, de nagyon féltem, hogy emiatt műtét lesz belőle. Erre bekötött egy edát és el is múlt, szóval tényleg a fájdalom provokálhatta csak. (aztán végül más miatt csaszi lett sajnos)

2010. jún. 4. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!