Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti mit mondtatok a nőgyógyászn...

Ti mit mondtatok a nőgyógyásznak mikor kiderült hogy terhesek vagytok?

Figyelt kérdés
Lehet hogy hülyén hangzik a kérdés, de nem rég lett pozitív tesztem és valahogy nem tudom elképzelni a szituációt hogy mit mond ilyenkor egy terhes nő amikor megkérdezi az orvosa miért jött. Egyáltalán milyen vizsgálatok vannak első alkalommal?

2018. jan. 3. 17:15
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm annak aki normálisan válaszolt a többieknek pedig: de igen akartuk és örülünk, felnőttek vagyunk és egyedül is meg tudom oldani csak kíváncsi voltam másoknál hogy alakult, szerintem attól nem lesz valaki kevésbé felnőtt ha kíváncsi egy új helyzetre vagy esetleg izgatott
2018. jan. 3. 18:58
 12/16 érdekel0 ***** válasza:
89%

Az asszisztens megkérdezte az utolsó menzesz időpontját.

Már abból egyértelmű volt.

Kérdezte csináltam e tesztet és hogy örülünk e?

Ez az infó már így ment be a dokihoz.

2018. jan. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
86%

En magandokihoz jarok. Elso gyermekem is nala szultem.

Aztan ugy pozi lett a teszt, kertem idopontot kb 3 het mulvara az asszisztensetol. Na mentem az adott idopontban.

Megkerdezte a doki h hogy vagyok. Mondtam, hogy kesik, van pozitiv tesztem es orulunk.

Aztan megvizsgalt, csinalt ultrahangot, orultunk egyutt, hogy minden ok. Megirtak a leletet es megbeszeltuk a kov lepest stb. Adja magat a helyzet. ;)))

2018. jan. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Tőlem megkérdezte, hogy mi a panaszom. Mondtam, hogy az nincs, csak egy pozitív tesztem :) Aztán megkerdezte, hogy meg akarom-e tartani.. ez kicsit rosszul esett, de állítólag fiatalabbnak nézek ki a koromnál és egyébként sem vagyok túlkoros, gondolom ezért kérdezhette. Utána megvizsgált és mindent rendben talált. Holnap lesz fel éves :)

Gratulálok neked!

2018. jan. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Az én dokim ránézett a papíromra ahol az utolsó menstruációt már ráírták és azt kérdezte

- "Csak nem?"

- "De :D.."

2018. jan. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
63%

"Aztán megkerdezte, hogy meg akarom-e tartani.. ez kicsit rosszul esett"


Valamilyen úton-módon mindig megkérdezik. Van aki direktbe, van aki virág nyelven, de tudnia kell.

2018. jan. 17. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!