Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az IR a 12. hét után is...

Az IR a 12. hét után is okozhat vetélést, ha már nem tartom olyan szigorúan a diétát?

Figyelt kérdés

Vékony vagyok, 48 kg, és IR-es. A 12. hétig szedtem Merckformint, aztán orvosi utasításra abbahagytam.

Többnyire tartom a diétát: csak teljes kiőrlésű kenyér, nem eszek krumplit, rizst, joghurtból a 0%-at. Sok fehérjét fogyasztok: hús, halak, sajtok.

Viszont nagyon kívánom az édeset, úgyhogy naponta 1-2 szem szaloncukrot megengedek magamnak. Ennyitől már nem lehet baj, ugye?


2018. jan. 8. 10:41
 1/1 anonim ***** válasza:

Napi ch limitet nem mondtak? Mert attól is függ. Bár szerintem napi 1-2 szem szaloncukortól nem lesz baj.

Én nem vagyok IR-es, de volt kolleganőm az. Nem ilyen vékony alkat, 70 kg körüli, olyan nagyon szigorúan ő sem vette a dolgot, de odafigyelt. 7 hónapos egészséges a babája :)

2018. jan. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!