Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt már valaki ilyen helyzetb...

Volt már valaki ilyen helyzetben? Milyen lett a baba születése után?

Figyelt kérdés

Rövid szakítás után rájöttem, hogy nem birok a párom nélkül élni és ő is így van ezzel. De ő közben kavart egy csajjal, aki régóta pályázott a páromra és a csaj terhes. Nem akarja elvetetni, meg már szerintem nem is lehet. Párom karácsonykor megkérte a kezem. Nyáron lesz az esküvőnk. De a csaj még mindig nyomul rá, nyomja, hogy a gyereknek apa kell, a párom anyját is felkereste, az anyját is maga mellé állította.

Most úgy fest én is terhes vagyok. Volt már valaki ilyen helyzetben?


2018. jan. 8. 10:42
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
95%
Mekkora marha vagy!
2018. jan. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
97%

Egy ismerősöm hasonló helyzetben volt. A kislánya és a másik nő kisfia között 3 hónap különbség volt.

A srác végül elvette az ismerősömet kicsivel a kislány születése után.

Annyiban más, mint a te helyzeted, hogy ő a másik csajjal is békében vált el, így a tesók jól ismerik egymást, nagymamánál gyakran vannak együtt (nagyi itt is jobban kedvelte a másik lányt, de az unokák között nem tesz különbséget), és bizony nyári szünetben is hol itt, hol ott vannak a gyerekek, kinek hogy van szabadsága.


meg lehet ezt oldani békésen is.

2018. jan. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
92%

Igen ínyenc szituáció, gratulálok!


Igazából neked kell elgondolkozni rajta, hogy férjhez mész-e a pasihoz, illetve megtartod-e a gyereket.

Ha férjhez mész és megtartod, akkor mennyire fog zavarni a másik csaj jelenléte az életetekben (láthatás, gyerektartás, további aknamunka, esetlegesen a pasi visszahódítása, stb).

2018. jan. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
80%
Nem voltam ilyen helyzetben, mert nem vagyok hülye. De milyen szép lesz! Együtt járhattok terhesgondozásra, tudtok tanácsot kérni egymástól. Apán megosztozhattok! Szerintem költözzetek össze hárman, plusz a gyerekek.
2018. jan. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
92%

Én is csak ismerek egy ilyen szitut, unokatestvéremből lett végül feleség, a másik csajjal semmi.

Itt viszont a dolog pikantériája, hogy unokatesóm idén lesz 26, a másik csaj kb 31, az örömapa meg 52 éves...

2018. jan. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
91%
Bocs,de elég gàz életet éltek.
2018. jan. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
80%
Elvetetném és nem mennék hozzá. De ha már nem lehet elvenni, akkor egyedül nevelném.
2018. jan. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%
Ez mondjuk nem lesz kimondottan válasz a kérdésedre, csak úgy eszembe jutott... Mindig gondolkodtam rajta, milyen lehet, amikor többen vagyunk terhesek egyszerre ugyanattól a pasitól. Akár nekünk, nőknek, akár a pasinak milyen érzés lehet ez az egész. Bár inkább csak történelmi példákból kiindulva, mert régen azért nem volt ritka egyáltalán, hogy egy nemes származású férfinek a felesége mellett akár több szeretője is legyen. Az araboknál meg ugye mindmáig divat, hogy egy férfinek akár négy felesége is lehet egyszerre. Szóval ott tényleg gyakran fordul elő olyan szituáció, hogy a feleségek egyszerre várnak gyereket. Ráadásul ők együtt, egy házban is élnek a férjükkel általában.
2018. jan. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
93%
Már bocsi, de ott állsz egy ilyen információval és boldogan igent mondasz és teherbe is esel? Hát jól kicsesztél magaddal.
2018. jan. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
93%

En is voltam hasonlo szituban.

Az akkori parommal szetmentunk,aztan par het utan bombazott a bocsanatkereseivel,viraggal mindennel.mert o rajott,hogy mennyire szeret,es en vagyok elete ertelme.naivan bevettem akkor.aztan nemsokkal kesobb tok veletlenul megtudtam,hogy egy masik csajjal kavart abban a par hetben,es a csaj terhes lett tole.

Na akkor elgondolkodtam rajt,hogy mennyire szerethet ha massal hempergett egybol.en is szerettem es nekem eszembe sem jutott mashoz menni.elegge megviselt a szakitas.

Ezek szerint engem jobban.

Kidobtam.azota mar masik 2 nonek is csinalt gyereket es folyon valtogatja oket.hol az egyiknel lakik,hol a masiknal.

Gratulalok neked,sok eszed van.mit varsz egy ilyen embertol?turi nem mennek hozza,es foleg nem szulnek neki gyereket.

2018. jan. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!