Terhes, de mégsem?

Figyelt kérdés

Sziasztok.Elég bonyolult a helyzetem.2017.November 25.-én volt utoljára meg a havim.Most csütörtökön 2018.01.11.-én teszteltem egy halvány pozitívat.Tegnapi nap,azaz 13.-án elkezdtem pecsételni,görcsölgetni,enyhe vérzésem is van.Voltunk ügyeleten is az éjszaka, a hölgy nem làtott semmit,ezért vett vért ami ugyancsak megerősítette a terhességet.Ő azt mondta hogy vagy túl korán jöttem,vagy épp most megy el.A hcg-m 178,5.

Annyit mondott hogy mindenképp menjek el a nőgyógyászhoz a héten.

Nem nagyon értem az egészet, mert számításaink szerint már a 7. Hétben kellene hogy legyünk kb.

Ki mit gondol erről? Volt valaki ilyen helyzetben?

Bocsi ha zavaros,de nekem ez most mind túl magas .

Első terhesség,30 éves vagyok.



2018. jan. 14. 13:32
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
És miért, vagy miből gondolod, hogy megismetlodik??
2019. febr. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Azt hittem hogy megint úgy járok mint tavaly. De ma voltunk dokinál, a 8. Hétben járok és minden a legnagyobb rendben van eddig. Láttam a monitoron a kis aprócska szívverést :)
2019. febr. 12. 10:53
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

Na pont ezért kérdeztem! A frászt hoztad itt magadra feleslegesen! :)


Gratulálok!! :)))

2019. febr. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!