Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes ikerterhességem van,...

6 hetes ikerterhességem van, ma kezdtem el vérezni, az egyik baba szíve dobog, a másiké nem. A vérzés elmúlhat, a baba szíve megindulhat?

Figyelt kérdés
Ma elkezdtem vérezni,kórházban ultrahang volt és az egyik baba szíve dobog a másik nem.Most vagy még nem vagy már nem.Nem tud valaki segíteni hogy a vérzés elmúlhat és a másik baba szíve még megindulhat?
2007. nov. 27. 15:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Sokszor van ugy hogy ikerterhességnek indul és közben az egyik elhal, felszívódik, elvetél ilyesmi. De ha az egyiknek dobog az jó és sztem ne aggódj mert még a másiké is elkezdhet dobogni pár nap múlva, mert nem mindig mutatja ki ilyen korák a szívverést valakinek csak 7-8hetesen!

Erre hiteles és igazán szakszerű és megnyugtató választ csak az orvosod adhat! Remélem minden rendben lesz veletek! Vigyázz magatokra!

2007. nov. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
nekem is ugyanilyen volt de sajnos csak amelyik dobogott maradt meg,10 nap mulva a kov uh mar nem is latszott,felszivodott.lehet h nalad is igy lesz de ez nem torvenyszeru.meg megdobbanhat szerintem ha megsem akkor se legy banatos,mert amelyik megmaradt o majd sok orormet ad neked.es jobb ha koran megy el ha nem eleg eros az eletre mintsem keson es azzal veszelyeztetne a tesojat.
2007. nov. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Párom, és bátyja is ikernek indult, szülésnél derült ki, hogy két méhlepénye volt anyujuknak. De egykén születtek. Most én is izgulok, mert csütörtökön megyek uhra, és kiváncsi vagyok, ikreim vannak-e. 5 hetesen még nem mondták, de gondolom nem is keresték, akkor még csak egy pötty látszott. A mama testvérei is ikerek, hát nagoyn kiáncsi leszek, mi van bennem:-)

Szerintem is inkább azzal foglalkozz,hogy az egészséges baba egészséges maradjon, ha 6 hetesen elvetél az egyik, az még nagyon pici, próbálj meg nem azzal foglalkozni.

De talán rendben lesz minden mindkettővel:-)

2007. nov. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!