Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek normalis, hogy...

Szerintetek normalis, hogy itthon en szolgalom ki a paromat?

Figyelt kérdés

33 hetes terhes vagyok es mostmar egy kicsit nehezebben viselem a terhesseget. A parom dolgozik napkozben, de minden reggel en csinalok neki kavet, reggelit, fozok mire jon mindig, allandoan ele rakom az etelt. De mindenert felallit mikor mar leulok. Pl ha elfelejtettem egy villat. Vagy ha barmi kell neki. Szova tettem neki.

Mondtam hogy megtanitom szivesen egy par hazimunkara, erre azt mondta h akkor o is tanitson meg penzt keresni? Egy kicsit szarul esik. Oke, hogy most o tart el , mert nem tudok dolgozni. De kicsit ugy erzem, hogy nincs ram tekintettel. Szerintetek jogos a serelmem vagy neki van igaza?


2017. okt. 11. 20:11
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
95%
Nincs igaza, remek apát sikerült választanod.
2017. okt. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
98%
Ez egy fa.aszkalap.. és ez csak rosszabb lesz.
2017. okt. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 A kérdező kommentje:
Ti mivel érvelnétek neki, hogy nektek van igazatok?
2017. okt. 11. 20:17
 4/61 anonim ***** válasza:
91%

Nem tudom, hogy mivel érvelnék, mert számomra ez annyira abszurd helyzet, hogy el sem tudom képzelni, hogy megtörténjen nálunk.

Mi történik, ha nem állsz fel a villáért? Ilyen egyszerű.

2017. okt. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 A kérdező kommentje:
De attol, hogy ő sokat keres nem ertem miert kell ilyennek lenni. Azt mondja hogy igy egyenlo a munkamegosztas.....
2017. okt. 11. 20:21
 6/61 anonim ***** válasza:
96%
Villa kell neki? Menjen érte, ahogy ugráltatni kezdene, bemennék a másik szobába, majd felkel magának, ha enni akar... Nálunk is férjem a pénzkereső, én a háziasszony, de mindennek van határa, és ez már túl megy ezen.
2017. okt. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
89%
Feltehetően ìgy ment mielőtt terhes lettél is. Szerintem mostmár feleslegesen érvelsz neki. Igazából ő ezt megszokta, természetes neki. Valószínűleg kialvatlanul, gyermekágyi vérzéssel, sajgó alféllel is ki kell majd szolgálnod, mert kijátsza a De hát én eltartalak! kártyát. Az én férjem is dolgozik, ém itthon vagyok két gyerekkel, igyekszem tehermentesíteni, ahogy lehet, de nem szolgálom ki. Van két keze, ki tudja nyitni a hűtőt, ki tudja nyitni a szekrényt kivenni egy tányért, és tud magának szedni. HA van kedvem kiszolgálom, kedveskedem neki, nem vagyok a cselédje.
2017. okt. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim ***** válasza:
89%
*jav. DE nem vagyok a cselédje.
2017. okt. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy igazatok van! Mostmar teszek rola, hogy ez ne igy legyen. Szivesen megcsinaltam eddig. De terhesen es kisbabaval nem fogom kiszolgalni.
2017. okt. 11. 20:27
 10/61 anonim ***** válasza:
70%
Csak gratulálni tudok neked a választásodhoz. Hogy tanítanám. Sehogy. Kétszer voltam terhes, de nekem még kismamának se kell lennem ahhoz, hogy ne engem állítson fel a férjem villáért. Amúgy én kiszolgálom itthon 100 %-osan, mosogatnia se kell, semmit nem kell tennie. Az a különbség, hogy az én férjem ezt nem használja ki és eszébe se jutni ilyet tenni, de még a pénzt se hozná fel. Ez nem fog változni. Ő ilyen és kész. Őt választottad lj vele.
2017. okt. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!