Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen mivel foglaltátok le...

Terhesen mivel foglaltátok le magatokat? Unatkozom itthon

Figyelt kérdés

26 hetes terhes vagyok.

Eddig lefoglalt az egyetem, a vizsgák. De január elejére végeztem mindennel, a következő két félévem passzív a baba miatt.

Most pedig úgy érzem, megöl az unalom.

A legtöbb barátom, barátnőm tanul a maradék vizsgájára, esetleg dolgoznak. A párom most elutazott 4 napra a barátaival, de napközben ugye ő sem tud velem lenni mindig, max összefutunk egy kávéra, vagy gyors ebédre, de az is 1-2 óra csak.


A mai napom pl. így nézett ki:

-reggel elmentem reggelizni két barátnőmmel, az még mondhatni a napom "izgalmas" része volt, meg ugye előtte készülődtem, sminkeltem, stb.

-hazaértem 11-re, másfél órát Instagramoztam, telefonon beszélgettem, közben ment egy sorozat

-utána megebédeltem, azóta meg sorozatozok, olvasok és chatelek, netezek


Plusz ha unatkozom, általában nasizok valamit, vagy a netet bújom babaruhákat vásárolva. Ami azért probléma, mert már így is rengeteg mindent vásároltam a picinek, több ruhája van az első hetekre, mint pár felnőttnek...


Ha áprilisig ez lesz, szerintem én becsavarodok.


2018. jan. 20. 21:09
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Suliba jártam terhesen, a kertben dolgozgattam. Házimunkáztam, főztem. Most úgy néz ki, megint terhes vagyok és a vállalkozásomat próbálom beindítani itthonról.
2018. okt. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!