Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Facelle terhességi teszttel...

Facelle terhességi teszttel kapcsolatban kinek mi a tapasztalata?

Figyelt kérdés
Ma reggel csináltam ezt a facelle terhességi tesztet,igaz még csak pár nap múlva esedékes a nem várt,de tegnapelőtt éjjel nagyon furcsa fájdalmat éreztem a méhem környékén,ezért vettem próbaképpen ezt a tesztet.Tudom,nagyon halvány még a csík,de nagyon érdekel,mennyire megbízható ez a teszt,illetve jó helyen van-e a kontrollcsík. Kb. 1 perc után jelent meg a kis halvány vonal. Nagyon izgatott lettem😍 [link] [link]

2018. jan. 25. 08:24
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
86%
Nekem is ilyen volt, azóta 33 hetes terhes vagyok.. 😉
2018. jan. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 Sofia1234 ***** válasza:
100%
Nekem is ilyen halvány lett ma, ugyan ez a fajta teszt. Nekem kedden lesz a nemvárt.
2018. jan. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló,én is keddre nem várom.😊 Viszont ma reggel csináltam egy másik tesztet,ugyanez a márka,csak vizeletsugaras,azon semmi nem látszik.😔Kicsit elszomorodtam.De keddig még van remény. Szorítok neked is! Majd írj,hogy mi lett.
2018. jan. 27. 05:44
 14/21 Sofia1234 ***** válasza:
100%
Én ezért is várok hétfőig vagy keddig mert ha tényleg babóca akkor a hcg dullázódik és biztosat fog kinutatni. Keddig nem bírom ki így szerintem hétfőn reggel
2018. jan. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Legközelebb én is csak kedden tesztelek. Addig nagy az izgalom.😊 Remélem mindkettőnknél siker lesz. Drukkolok nagyon! Majd ìrj!
2018. jan. 27. 11:48
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Szorítok nektek lányok! Mi 17 hónapja próbálkozunk, egyelőre sikertelenül.
2018. jan. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 Sofia1234 ***** válasza:

Nekem ez lett a mai reggel végeredménye!!!! Azóta csak mosolygok mint a tejbetök 😍😍😍


[link]

2018. jan. 29. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Húúú de szuper! Nagyon nagy gratula! Veled örülök!Boldog babavárást!😍 Az én tegnap délutáni és ma reggeli tesztem: [link] [link] 😍😍😍 Igaz,hogy még nem ugrik le a csík,de alakul.Sajnos éjjel is nagyon sokat járok pisilni.Kedves utolsó előtti válaszoló,köszönjük szépen,hogy szorítasz! Sajnálom,hogy ilyen nehezen jön össze!Drukkolok neked,hogy minél előbb sikerüljön!
2018. jan. 29. 09:11
 19/21 anonim ***** válasza:

"utolsó előtti" vagyok! Gratula mindkettőtöknek, tegnapra nem vártam,egyelőre nem is jött meg,reménykedem,hogy végre nekünk is sikerült :)


Boldog babavárást!

2018. febr. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Az jó jel ha nem jött meg! Szorítok nagyon! Majd írd meg mi lett!
2018. febr. 7. 08:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!