Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van értelme Babafészket...

Van értelme Babafészket venni? Mi az ami teljesen felesleges?

Figyelt kérdés
14.hétbe vagyok és ahogy nézelődöm annyi olyan dolog van amiről nem igaz tudom hogy biztosan kell-e majd. Egyébként augusztus elejére vagyok kiírva. Sokat látom hogy reklámozzák ezt a Babafészket és nem tudom hogy ennek van-e értelme. Köszi előre is.

2018. jan. 29. 16:01
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a hasznos infokért 😊😊
2018. jan. 30. 08:02
 12/15 anonim ***** válasza:
Szia! Még egy szavazat az adamo hintára. A fogzós időszakot nekünk nagyon megkönnyítette. Mindig megnyugodott benne és szépen el is aludt.
2018. jan. 30. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Én nem bántam meg ,mi imádjuk 😊

Szerintem nagyon hasznos dolog. Visszük is magunkkal ha úgy van.

2018. aug. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Légzésfigyelőt sokan feleslegesnek tartják. Egész addig míg egy gyerek életét nem menti meg. Az enyémnek megmentette. Ha akkor nincs bekapcsolva nem veszem észre hogy nem vesz levegőt a kisfiam. Inkább legyen utólag felesleges mint hogy egyszer szükség legyen rá. Újraélesztő tanfolyam meg nem csak akkor hasznos ha van hisz a baj beüthet figyelő nélkül is
2019. júl. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Vettünk baby controll légzés figyelőt is de még csak be se lett kapcsolva mivel velem alszik. Most adtam el,1 éves már a fiam.és végül nem vettem babafészket.

2 dolog volt a leghasznosabb: Adamo jellegű hinta és kamerás bébiőr 😊😊

2019. júl. 12. 06:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!