Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor van értelme először...

Mikor van értelme először orvoshoz menni?

Figyelt kérdés

Ma reggel teszteltem pozit, mégcsak èpp betöltöttem a 4 hetet. (4+1)

Tudom hogy nincs értelme azonnal orvoshoz rohanni, hisz még nem làt semmi "érdekeset" 1 vagy 2hét múlva lesz màr szívhang?


2017. aug. 7. 17:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Inkább 3 hét múlva menj

Addigra biztosan lesz szivhang is 😊

2017. aug. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is 7 hetesen lenne ideális, addigra már mindent lát :)


GRatulálok!

2017. aug. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha biztosra akarsz menni a szívhanggal, várd meg a betöltött 7. hetet. A 6-7. között vagy lesz szívhang, vagy nem, orvos, készülék, stb. függő. Betöltött 5. héten csak petezsák szokott lenni, akkor tuti visszahívnak 2 héttel rá.
2017. aug. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
6+2hetes vagyok.En sem voltam még ,jövőhét hétfőn megyek.Akkor leszek 7+2. Gratulálok :)
2017. aug. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem 6 hetesen volt szivhang 😊
2017. aug. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is ezen gondolkodtam most az elején.Kérdés mit szeretnél látni?Ha azt, hogy méhen belül van,elindult valami,petezsák méretét,saját megnyugtatàsra,h elindult valami,akkor 5 hetesen.

Ha már szeretnél dobogó szívű kis embriót,akkor 7.betöltött hetet várd meg.Én most a 7 hétre kértem időpontot,mert nem vérzék,nem érzek gondot.Ha baj van akkor már esetleg látszódik,ha minden oké,van szïvhang,akkor picit megnyugszom.Nyilván bármi történhet,de nem akarok addig idegeskedni annyira.4.terhességem,3.baba lenne,uh nem sietek annyira,mert jártam úgyis,h semmit nem láttak,koràn mentem vérzés miatt,és befektettek méhen kívüli gyanúval.Ha pár nappal később megyek,fel sem merült volna.

..

Ha meg parás vagy,inkább menj 5.,meg 7-8.héten is!:)

2017. aug. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanàcsokat! Nem vagyok paràs (csak egészséges keretek között) Meg sem fordul a fejemben, hogy rossz helyen lenne, ha nem fejlődik megfelelően azzal úgysem tudnak kezdeni semmit. Hormongond jele a vérzés, azt sem làtja ultrahangon.

Nekem a szívhang a "lényeg". Lehet rosszul vagyok összerakva :D

2017. aug. 9. 05:45
 8/8 anonim ***** válasza:

Akkor ráérsz a 7.héttől menni!:)

Valószínűleg hormonális volt,szoptattam a nagyobbat még...Aztán 6.héten haematoma látszódott,de addigra már nem véreztem egyáltalán...A kiscsaj erős volt,ő maradt!:)

Boldog babavárást!

6#

2017. aug. 12. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!