Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért örül jobban több kismama...

Miért örül jobban több kismama mikor megtudja hogy lány babát vár, mint a fiúnak?

Figyelt kérdés
Most komolyan rengeteg példa van erre.Ritkábban hallom azt hogy valaki fiút szeretne mint fordítva
2018. jan. 31. 11:42
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
71%
Nekünk 2 fiú van és most szeretnénk mégegy babát. Hát megmondom őszintén még 2 fiú után sem mondom egyértelműen, hogy kislányt szeretnék inkább. Egyszerűen nem tudom, ha lehetne választani, hogyan döntenék :D mindegyiknek ugyanúgy őrülnék, ezért jó, hogy nem nekem kell kiválasztani a nemét :)
2018. jan. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
19%
Én pl. összeomlottam volna, ha azt mondják lány. Szerencsére fiú.
2018. jan. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Még nem tudjuk, mi lesz, de hidd el, 2 lány után jobban örülnék most 1 fiúnak, de ha kislány, akkor is ugyanúgy fogom szeretni, ez nem is kérdés :)
2018. jan. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
82%

Én vagy 2 hétig tiszta depressziós voltam, mikor azt mondtàk, hogy valószínű lány lesz! Nálam ez nem volt opció 😅


Gondolom a lányt akarók a tütükre meg a "cuki" hajcsatokra izgulnak, nem hiszem hogy nagyon tudják mit kell kezdeni egy fiúval

2018. jan. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Mi is inkabb fiút szeretnenk elsonek, de ha lany lesz az is hatalmas boldogsag lenne! Szerintem a legfontosabb, hogy egeszseges legyen! Ugyis az lesz aminek lennie kell...ha most fiu lesz masodiknak lany legyen 😁 es forditva...😁 mindegyiknek megvan a maga szepsege, az biztos :) 8 hetes km
2018. jan. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Norman Bates ***** válasza:

En kisfiut szerettem volna, de hamar kiderult, hogy kislany.

Kicsit elszomorodtam akkor, de nem tartott sokaig. Mar alig varjuk, hogy megerkezzen, mar nevet is talaltunk neki, mostmar ugy vagyok vele, hogy remelem nem er meglepetes a szulesnel es nem fog kiderulni, hogy megis kisfiu.

32 hetes leszek penteken.

2018. jan. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

"Gondolom a lányt akarók a tütükre meg a "cuki" hajcsatokra izgulnak, nem hiszem hogy nagyon tudják mit kell kezdeni egy fiúval"


Ezen most felröhögtem :D tudom, gogy nem bántásból írtad, ne értsd félre, csak a 2,5 éves lányom gyűlöli a szoknyát, mindig 5 perc után közli, hogy le kell venni, tütü pláne felejtős, haja meg most is olyan rövid és kevés, hogy max 1 percig, ha benne marad a csat. Szóval jól megszívtam volna, ha ezek miatt akartam volna kislányt :D

Amúgy azt akartam, nincs nagyon oka, szimplán mindig így képzeltem. Pedig sosem voltam csajos csaj, én is utálom a szoknyát, tiszta anyja a gyerek :D

2018. jan. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább azt vettem észre hogy legtöbbször, ha vki megtudta hogy kisfiút várok baromi elismerően bólogatott. Mindig úgy éreztem ha kislányt mondanék kb az lenne a válasz: nem baj majd a következő. Egyébként nekem mindegy volt, a férjem a lány felé húzott, de mire kiértünk a rendelőből már drága kisfiamozott 😊
2018. febr. 1. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!