Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Erős székrekedés mit lehet tenni?

Erős székrekedés mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
20 hetes kismama vagyok és nagyon durván székrekedéssel küzdök. Heti 5-6 x sportolok . Rengeteg folyadékot iszom,rengeteg zöldség. Rost bevitel hibátlan. Nagyon egészséges az étkezésem. És ennek ellenére. Próbáltam a Mira és a Hunyadi vizet is. Semmi ...mar eléggé kiborító 😐😐😐

2018. febr. 4. 08:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nekem rövid távon az válik be minden irányból az ideális felé hozni az állagot, ha a reggeli kávé felrakása előtt egy jó evőkanál vegyes virágmézet rakok a gyomorba, az a pár perc jó neki ott. A kávémnak megvárom a hűlését is, szóval inkább 15-20 perc az a pár perc. A folyadékbevitelemre nyilván ügyelek, és vacsora előtt 20-30 perccel elkanalazok egy kis pohár natúr joghurtot. Amikor hűségesen betartom ezeket, akkor az a bizonyos papírtakarékos "wunder" típus (ld. Belga - Majd megszokod album utolsó track) szokott beállni max 2 nap alatt, és marad is jó ideig.


A rostbevitelem nem nagy durranás, néha úgy járok, hogy meg is hajt, ha hirtelen újra becsusszan az étrendbe valami teljes kiőrlésű... :)

2018. febr. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Gluten érzékeny vagyok. Szafi liszteket fogyasztok. A beleim extra tekervényesek ez is nehezíti. Tükröztek többször is .
2018. febr. 4. 18:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!