Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy mondanád el a párodnak...

Hogy mondanád el a párodnak az első terhességet?

Figyelt kérdés

Kreatív ötleteket várok hogy lehetne közölni a párommal és a családjainkkal, hogy útban van az első baba? (Első unoka, dédunoka mindkét részről)

Ti hogy köztétek a párotokkal? És a szüleitekkel? :)


2018. febr. 4. 17:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
97%

A párom itthon volt, tudta, hogy késik, nyaggatott, hogy csináljam már meg a tesztet.

Ahogy pozitív lett azonnal hívtuk a leendő nagymamákat. Semmi játékot nem vittünk bele, mert annyira boldogok voltunk, hogy azonnal tudatni akartuk velük a jó hírt. :-)

2018. febr. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
58%

Nem bohóckodtunk! Mondtam, hogy valami nem jó, lehet kéne egy teszt. Együtt néztük meg az eredményt - nagyon haragudott volna, ha nélküle tesztelek!

A nagyszülőknek meg csak simán elmondtuk 12 hét után

2018. febr. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
36%

Első babát az exxel nem is én közöltem, hanem egy rokonom, aki ott volt velem, mikor megcsináltam a tesztet, azt is ő nézte meg először... Na mind1.

7 évre rá a jelenlegi párommal úgy volt, látta, hogy fura vagyok. Mondom, ha már rákérdeztél, lenne miről beszélni (azt hitte, ki akarom dobni.) Mondtam neki, csináltam egy tesztet, és pozitív lett. Még megkérdezi, az mit jelent... Hát 2 csík van rajta... Onnantól 1 p néma csönd, aztán kérdezgetett...


Most jön a következő, evidens, hogy együtt élünk, így tudott róla, hogy késik, és esélyes, de mikor megvettem a tesztet, pont itt volt az anyja, mikor megcsináltam. Félre kellett hívjam, nem mondtam semmit, csak elé toltam, hogy "Ez van"...

2018. febr. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
41%
Mina facert kell elcukiskodni? Szia milyen napod volt. Kepzeld terhes vagyok. Csa
2018. febr. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
90%

Milyen sótlan és varázstalan életet élhetnek már azok a válaszolók, akik rendesen lenézik a kérdezőt, csak mert különlegességet csempészne bele?

Milyen szép is lesz majd 80 évesen könnyekig hatódva mesélni az unokáknak hogy emlékszem mikor azt mondtam neki "terhes vagyok oszt' csá, milyen szép is volt". :"D

2018. febr. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
96%
Nálunk az volt a móka ,hogy párom már előre tudta :D Tudta ,hogy késik és feltűnt neki ,hogy többet eszem illetve a melleim is nőttek .ott akart lenni a tesztnél is de dolgozott . Igy mikor felhivtam már kérdezte na pozitív? :D
2018. febr. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
77%

Első gyereknél ketten filóztunk a teszt fölött, hogy hány csík lehet.

A másodiknál mondtam, hogy nézze meg ő, én nem merem. Pont aznap volt a szülinapom.

A harmadik gyerekkel december 24-én lett pozitív a teszt. Átküldtem neki a wc-ből Viberen egy képet róla, azzal, hogy boldog karácsonyt.

2018. febr. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
72%

Nem nagyon tudtam cifrázni, mert sejtette. Pontosan tudta, mikor álltam le a gyógyszerrel, mivel közös döntés volt. Majd 3 hónapig még óvszerrel védekeztünk, az ezután következő 2. hónapban viszont tudta, hogy mikor kellett volna megjönnie, de nem jött... szóval én csak hozzábújtam, és közöltem, hogy kisbabánk lesz. Nem volt annyira meglepve, viszont annál boldogabb volt. :)


Anyuéknak és anyósoméknak meg csak úgy szó nélkül a kezükbe nyomtuk az első (5 hetes) ultrahangomat. Volt nagy sírás-rívás örömükben természetesen :D

2018. febr. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
26%
Nem sotlan. Csak nem kell bele a felesleges cicoma. Felnott emberek, akik tidatosan vallaljak a gyereket.... Mi szukseg van erre? Vegyel egy csillamponit es akassz ra tablat h terhes vagy. Mintha nem a ferjed tette volna beled...
2018. febr. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
76%

Nekem párom nem figyelte mikor kellene mensizni ...nekialltunk a projektnek , elmentem egy hetfoi napon rakszuresre. Azon a heten vasarnap kellett volna megjonnie . A doki mondta még nincs itt semmi, nem úgy mukodik az .... Mondtam paromnak is.... Erre, vasarnap nem jott meg. Hetfon sem . Csinaltam 1 tesztet, pozitiv. Nem hittem el. Kedden is csinaltam, az is. Szerdan egy digitalissal. Az mar kiirta +2-3 het . Na, tobb napig mar nem birtam volna magamban tartani ... vettem egy szív alaku papirdobozt , szíves képeslapot : erre írtam levelet a baba nevében Apának 😊😊

Kis cumikat tettem bele , a teszteket , egy kis apás díszt 😊😊 és 3 db szíves csokit . Jott haza , odaadtam neki , hogy uljon le 😊😊 nem tudta mi van 😂 valamit elfelejtett ?? Miert kap vmit ?? Kinyototta, csak neeeem terhes vaaagy ?? De Szeretleeeek 😊😊😊😍😍

Édes volt , nekem így izgalmasabb volt, mintha csak kozosen neztuk volna a tesztet...

Nagyszuloknek 6.het vegen mondtuk el , mikor bejelentettem a fonokomnek hogy kismama lettem . Nem akartam mastol halljak vissza. De gyarban meloztam, illetve nagyon rosszul voltam , igy mindenkepp muszaj volt a tappenz. Osszegyultunk , mondvan egy kavera ... vittunk kis tortat , nekik ugyanugy csinaltam egy kepeslapot a baba neveben . Es kaptak 1 uh fotot 😊😊 holnap mar 20.het 😊😊

2018. febr. 5. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!