Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nők! Mit tennétek, ha teherbe...

Nők! Mit tennétek, ha teherbe esnétek, de a párotok váratlanul meghalna? Megszülnétek a gyermeket? Örökbeadnátok? Felnevelnétek egyedül? Kort is írjatok, legyetek szívesek!

Figyelt kérdés

2018. febr. 6. 19:04
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
69%

Elgondlokodtató kérdés. Ha első gyermek lenne, biztos, hogy szinte rávágja, hogy megtartaná..de azért ilyenkor az embernek az eszével is kell gondolkodnia, nem csak a szívével. Először is, el tudja e tartani a gyereket egyedül az anya. Másodszor: tud számolni az esetleges következménnyel, miszerint nem talál senkit, aki felvállalná azt a gyereket?

Ha már nem az első, akkor meg az jön elő, hogy a meglévőt/meglévőket is nehéz lesz egyedül, nemhogy még plusz egy gyerekkel.

Persze a gyász kellős közepén azt kérdezi az ember, kinek kell másik férfi, azt akarjuk visszakapni, aki elveszett. A gyász ha fiatalok vagyunk, nem is tart olyan soká, mint gondolnánk, azonkívűl szeretetre vágyunk, hiszen már megszoktuk párunk mellett, hogy szeretve vagyunk. 1, max 2 évig normális a gyász, aztán fel kell állni és folytatni, hiszen a néhai párunk is ezt akarná.

Persze lehet azt mondani, hogy mért ne találna az ember párt egy kisgyerekkel...de azért tegyük hozzá, hogy általában azért könnyebb anélkül keresni.

Örökbeadás ki van zárva, ha már megszültem, megtartom.

34 éves 2 gyermekes anyuka boldog házasságban.

Ha 21 évesen történik ez meg velem, valószínű gondolkodás nélkül megtartom, de most, hogy látom mivel jár a szülőség és tudom, hogy mennyire nehéz lenne egyedül (külföldön élünk ráadásul, tényleg egy fikarcnyi segítségünk nincs és egyedül én ezt nem bírnám), lehet nem tartanék meg még egy pluszt...főleg, hogy kettőt terveztünk, de ha egy lenne, lehet megtartanám a másodikat.

Ha még most nem lenne és ilyen idősen történne meg velem, akkor már meg valószínű a kor miatt megtartanám. Akkor is logikai okok miatt. Mire kiheverem a férjem, mire találok valakit, mire eljut a kapcsolatunk egy olyan szintre...ezek éveket jelentenek és 34 évesen eléggé ketyeg az óra.

2018. febr. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
80%
Apum betegsègben halt meg, èvekkel kèsőbb tudtam meg, hogy anyum terhes volt. Sajnálom a meg nem születet testvèremet, de megèrtem anyum döntèsèt. Èrzelmileg/anyagilag is rossz helyzetbe kerültünk, èvkig küszködtünk, ez nem lett volna való egy babának. Az ő helyzetèben èn is így döntöttem volna, de ha úgy halna meg a párom, hogy nincs mèg gyereke( mindegy, hogy tőlem vagy mástól) valószínűleg megtartanám.
2018. febr. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
61%
megtartanám. 22N (1,5 éves fiú anyja)
2018. febr. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
76%
Megtartanám
2018. febr. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
70%

Megtartanám! Már van egy gyerekünk, anyagi háttér ( ház, autók, spórolt pénz) én is dolgozom. Feltudnám nevelni a gyerekeket egyedül is.

És persze élet biztosítás is van kötve mindkettőnkre.

29/N

2018. febr. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
70%

Természtesen a várva várt gyerekemet/ gyerekünket biztosan nem dobnám el, amiatt mert a párom meghalt..

Később is érhet ilyen tragédia( gyerek születése után) akkor is le kellene mondanom róla.??


Szóbal igen, felnevelnem


30/n

2018. febr. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
69%
100 %, hogy megtartanam.
2018. febr. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
69%
Mindenképpen megtartanám.
2018. febr. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
83%
Megtartanám. Az a gyerek maradna csak nekem a párom után, ő vinné tovább az emlékét. Még ha nehéz is lenne egyedül vállalni, akkor is így döntenék.
2018. febr. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
90%

Milyen volt a kapcsolatotok ?

Ő szeretett volna Tőled babát ?

Ha jó , szerettétek egymást , ő is akarta , akkor biztosan !!!!!

Ha valamelyik nem , akkor elgondolkodnék ... 24/N

2018. febr. 8. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!