Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pánik betegség és depresszió...

Pánik betegség és depresszió terhesség alatt vagy szülés után?

Figyelt kérdés
Volt valakinek, esteleg van hasonló problémája? Milyen tünetekkel jelentkezett, hogyan próbáltátok leküzdeni? Szeretném, ha minél többen irnátok, mert már az is egyfajta lelki megkönnyebbülés, ha kibeszéli magából az ember és eléggé fontos téma ez szerintem!
2018. febr. 6. 20:30
1 2
 11/12 Szanyú válasza:
Fhú de durvaa...legalabb jo olvasni hogy nem vagyok egyedül!!Irnátok privit nekem lenne egy ket kerdedrm!!!
2018. febr. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Most eljutottam arra a pontra, hogy nem megy onalloan lekuzdeni. Bekerultem a korhazba es akarhanyszor megprobalnek aludni ramtor egy halalfelelem. Mit csinaljak a noverek leszarjak az orvos ugyszinten... szerintetek, milyen jo tanacsotok van, ha felek elaludni?
2018. márc. 9. 02:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!