Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen 2 gyerekkel egyedül?

Milyen 2 gyerekkel egyedül?

Figyelt kérdés
14 éve vagyunk együtt a párommal. Van egy 11 hónapos kisfiúnk. Most vagyok várandós a másodikkal, mindkettő tervezett baba volt, Nagy szerelem (volt?!) a mienk. Csinos vagyok, takarítok, főzök, szexelünk heti többször, egy elég laza lány vagyok (nem tudok jobb szót rá), nem is szólok semmiért Neki és nem azért, hogy ne vitatkozzunk, nem hisztizek, egy nagyon jókedélyű nő vagyok/voltam. Tanulok és dolgozom is. Sajnos Neki már semmi se jó, mindenbe bele tud kötni. Tegnap jutottam el oda egy újabb vita alkalmával, hogy belefáradtam, nem akarok tovább magyarázokodni, ha nem szeret úgy ahogy vagyok, akkor lehet nincs értelme az egésznek. Én már nem akarok változni... szűkösen, de el tudnám tartani őket. Szerintem már nem szeret, amit persze tagad, pedig mondtam Neki, hogy nyugodtan menjen el, még békében, amíg nem öljük meg egymást. Már nem vagyok boldog, nem vagyok önmagam, nem látom, hogy lenne erre megoldás. Nyilván én is hibás vagyok. Van, hogy csak reggel mosogatok el, van hogy csak minden másnap főzök és nem lehet enni a földről, mert nincsen annyira tisztaság. Én boldogan szeretnék élni, nem elvárások között. Nagyon Szeretem, de nincs erőm már ehhez. Jó lenne, ha minden olyan lenne, mint régen.
2018. febr. 7. 12:08
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Ne haragudj,de egy 11 hónapos meg egy magzat marad apa nélkül...egy éve még minden rendben volt? Vagy fél éve? Ha nem akkor ugyan miért kellett két gyereket erre vállalni??? Én úgy gondolom,hogy valami oka csak van.

Nem szabad feladni.Voltam egyedülálló anya,nagyobb gyerekkel,gőzöd nincs mire vállalkoznál.Meg kell beszélni,párteráiára kell menni,vagy akármi,de nem így,hogy akkor menj el míg... persze most 23 évig elvagy a gyeddel,gyerektartással stb stb,a fekete leves onnantól kezdődik,hogy ők intézménybe kerülnek te meg dolgozni,és egyedül leszel,mert hiába van nagyi meg majd a láthatás,marhára nem ugyanaz.

Kérlek gondoljátok át!

2018. febr. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Fél éve még minden rendben volt, nyár óta változtak meg a dolgok fokozatosan.


Már picit megnyugodtam, remélem tudunk majd beszélni, mert ez így mehet tovább....


Köszönöm a válaszokat!

2018. febr. 7. 16:41
 13/17 anonim ***** válasza:
szar fél év után dobnál ki mindent????
2018. febr. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Megmondom őszintén, hogy attól félek, hogy ez csak rosszabb lesz. Gyomorgörccsel kelek és fekszem, nem látom a kiutat. De természetesen lesz. Most hétvégére lefoglalt a Férjem egy wellness hétvégét. Elég zaklatott idegállapotban írtam ki dél körül a kérdést. Nem vagyok az a meneküljünk, ha valami rossz típus.
2018. febr. 7. 20:04
 15/17 anonim ***** válasza:

Ez nem megoldás!!!Nem elfutni kell.

Tapasztalatbol mondom.

Oldjatok meg.Beszéljetek.Légy türelmesebb.

Szedd össze magad!!!!

Neked jó lenne ha az ő helyebe lennél????

Elszakítod két gyermekétől es te is faképpnél hagyod....mert te félsz hogy rosszabb lesz...



Igen lesz szarabb is hidd el. De a házasság és vagy a kapcsolatok attól erősek hogy mindent kibírnak...

A gyerekeknek biztonság kell.és az apja es az anyja.

Fogtok sokat vitatkozni...de mindenki ezt teszi.De nagyon sok örömöt is fogtok egymásni ajándékozni.

Most jön a legszebb talán közülük.

Szeressd.:) erre van szüksége a párodnak is.

2018. febr. 8. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Szeretnék segítséget kérni. Szerinte nem takarítok jól, nem főzök jól és sorolhatnám. Én nem változtam, Ő viszont igen. Ha szeretném Vele beszélni azt mondja nincs miről. Ilyenkor mit lehet tenni azon kívül, hogy “azt csinálom, amit mond.” Ketten vagyunk ebbe a kapcsolatba, nekem miért nincsen szavam?
2018. febr. 9. 15:37
 17/17 A kérdező kommentje:

BESZÉLTÜNK!!!


Mondta, hogy nagyon nagy nyomás van Rajta. Házat szeretne és mindent megadni Nekünk, pláne, hogy jön most a Tesó is. Nagyon aranyos volt, mint régen. Mondta, hogy sokszor idegbeteg, de annyi teher van rajta, hogy sokszor apróságokon tud idegeskedni. Szeretné, ha biztos háttér lenne mögötte, mi vagyunk Neki a legfontosabbak, egy család vagyunk. Köszönöm a válaszokat, remélem sinen leszünk mostmár:).

2018. febr. 10. 07:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!