Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha szivárog a magzatvíz, azt...

Ha szivárog a magzatvíz, azt vissza tudom tartani?

Figyelt kérdés

A wc-n vizelés után, miután azt hittem végeztem, egyszer csak folyt még valami. Nem is igazán éreztem, hogy honnan.

Viszont ijedtemben összehúztam a zàróizmaimat, amivel azonnal megszűnt.

Ugye, ha magzatvíz szivárogna, azt nem tudtam volna így elállítani, így inkább még vizelet lehetett? Még csak 17 hetes vagyok.


2018. febr. 14. 17:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha fejre állsz, a maguatvíz akkor is folyik. 😊 Nyugi!
2018. febr. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
97%
Nyugi, azt nem tudod visszatartani. De ha bizonytalan vagy, csináld meg a lepedőtesztet (ez főleg a terhesség vége felé lehet hasznos).
2018. febr. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
A terhesség alatti fokozott progeszteron-termelődés hatására ellazulnak a medencefenék, illetve a húgyvezeték és a húgyhólyag izmai, ennek következtében pang a hólyagban összegyűlt vizelet, nem mindig jön ki egyszerre.
2018. febr. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet visszatartani
2018. febr. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
92%
Azt nem tudod visszatartani
2018. febr. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, akkor megnyugodtam. De azért figyelem majd holnap magzatvíz jelző betéttel.

Sajnos volt már középidős vetélésem, és ott is gyanús vizes folyással mentem be. Akkor nem magzatvíz volt, csak bővebb folyás. Mondjuk az folyt bármikor. Nem csak a wc-n vizeléskor.

2018. febr. 14. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!