Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan zajlik császármetszés...

Hogyan zajlik császármetszés előkészülete, miként zajlik az egész, és mire számíthatok utána?

Figyelt kérdés

Azt vtudom, hogy altatni fognak, de soha semmi műtétem nem volt...félek egy kicsit... nagyon!

37hetes félénk kismami


2008. okt. 27. 18:40
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Nos, pont ma láttam addig a dolgokat, hogy kapott a nő egy tablettát amit elkellett szopogatnia, elvitték uh-ra, majd mondták, hogy kap beöntést, meg leborotválják! Egy másik nőt pont toltak kifelé a műtőből, ő meg jajgatott, egyre jobbak! Egy ismerősömnek is lógótt az a véres bili az oldalából... ő miért kapott, és én miért nem fogok? Nem szeretnék, csak kérdezem!

Nem láttam senkinél sem homok zsákot a hason! Mennyi idő mire begyógyul, és mekkora a heg?

2008. okt. 28. 17:30
 12/13 A kérdező kommentje:
Amúgy köszönöm, hogy írtatok, és még ha van valami azt remélem megosztjátok velem... :-)
2008. okt. 28. 17:31
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Megint a 2. válaszoló vagyok.

Nekem nem volt semmlyen cső a sebemben. Géz és egy vastag ragtapasz, ezt a varratszedésig nem is bántották. Valaki írta a napi 3 injekciót. Ez méhösszehúzó, én a fenekembe kaptam. Kicsit csíp az elején.

Az ágyad támláját tényleg minél magasabbra állítasd. Oldalt és hason nem fogsz tudni feküdni, hanyatt pedig nagyon feszülne.

Nekem faros volt a kisfiam, és 13 napot túlhordtam, eztért volt császár. Előtte már egy hete bennt feküdtem. Du 4-kor toltak ki a műtőből, egyből az osztályra (nem voltam az intenzíven), és estig beszélgettem a többi kismamával.

A katétert másnap reggel vették ki.

Ahogy olvasom a válaszokat, elég kórházfüggő a dolog. Azt hiszem azért nagyjából már mindent leírtunk, és tudod kb mire számíts.

A seb nekem nagyon szép. Kb 15 centi, 7 öltésem volt.

2008. okt. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!