Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aggaszt, hogy mi lesz a...

Aggaszt, hogy mi lesz a karrieremmel, ha elmegyek gyermeknevelésre. Hogyan lehet ezen túllépni?

Figyelt kérdés

Közép vezetői funkcióban dolgozom egy nemzetközi vállalatnál. Most, hogy nemsokára elmegyek szülési majd gyereknevelési szabadságra, aggodom, hogy mi lesz a munkámmal. Felvesznek helyettem valakit, azt mondta a főnököm... De mi van, ha kiderül, hogy helyettesíthető vagyok? Ha már nem lesz meg a munkám mire visszamennék dolgozni?

Máris utálom ezt a személyt, akinek át kell adnom a munkam, pedig még csak nem is ismerem. Túl lehet ezen lépni valahogy? Teljesen elrontja az egész terhességem. Ahelyett, hogy örülnék meg várnám ezen aggódom...


2018. febr. 21. 15:07
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
71%

Nekem is vezető pozícióm van. Ugyanígy aggódtam.

Azt, hogy mi lesz, csak a főnököd tudja igazán.

Az én esetemben az volt a jó, hogy 10 hónapos baba mellett kértem részmunkaidős feladatokat, így egyre gyorsabban aktívvá váltam.

Közel két évesen megy majd bölcsibe és én vissza tudok menni dolgozni.

Nagyjából ennyit tehetsz. Minél előbb visszamész - ahogy a gyermeked engedi. Az enyém nagyon nyugodt ehhez, jól lehet kezelni a családot-munkát vele.

2018. febr. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!