Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes vagyok és kivánom a...

Terhes vagyok és kivánom a cigit. Volt így más is? Miért lehet?

Figyelt kérdés
Évek óta nem dohányzom,de amióta terhes vagyok megint eszembe jut. Persze nem fogok rágyújtani,de vajon miért?
2018. febr. 26. 11:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Biztos tudod, hogy nem szabad. Talán ez olyan, mint amikor pisilni kell, pedig akár előtte intézte, de épp beragadt a liftbe vagy szomjas lesz, mert lát egy filmet a sivatagról vagy fogyózik és nem is éhes, de elmegy a cukrászda mellett. :)

Gratula az eddigiekhez, csak okosan és gyerek mellett se dohányozzatok majd.

2018. febr. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Lehet. Évekkel ezelőtt a párom miatt szoktam le. Ő soha nem cigizett és zavarta. Azóta már született egy kislányunk,de amikor őt vártam nem volt ez. Még az sincs,hogy valakit látok és azért :)
2018. febr. 26. 12:01
 3/6 anonim ***** válasza:
Én mikor meglett a két csík, azonnal letettem a cigit, nekem is rohadtul hiányzik. Ha nagyon hisztis vagyok, van itthon elektromos cigi, nikotin mentes likviddel. A 20 hét alatt kétszer volt, hogy hozzá nyúltam, hogy levezessem a feszkót, de azt is bánom. A terhesség mindenkiből mást hoz ki.
2018. febr. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Figyelj,van aki a kavicsot/maltert ilyesmit kíván meg terhesen...ez extrém kívánósság. Neked épp a cigi kezdett el hiányozni,a hormonok miatt van. Ha megszülsz,elmúlik.
2018. febr. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
70%

Én citromos mosogatószert 😃😃😃😂😂😂

Nyilvan nem kostoltam meg ... de minden mosogatasnal csorgott a nyalam...

2018. febr. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem tudni miért, de én is kívánom a cigit a faág mellett :DDDD

Nyilván egyikhez sem nyúlok bevitel szerűen :D De baromi brutális, hogy mit ki nem hoz a terhesség.

2018. febr. 27. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!