Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap voltam a barátommal...

Tegnap voltam a barátommal gumival és tegnap volt az ovum. Tegnap este görcsölt a hasam, meg ma reggel. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Tegnap úgy voltunk együtt hogy amikor ki vette belőlem lehetséges hogy belém jött pár csepp sperma. Nem vagyok benne biztos hogy belém ment de valószínüleg igen.

12-dikén kell majd megjönnie.

Mit csináljak?

Meg miért fáj a hasam alul?

Lehetséges hogy terhes leszek?

A peteérésem tegnap volt,szóval azért gondolom hogy terhes lennék.

Segtsetek, mit tegyek?


2018. febr. 27. 06:54
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
18 lettem januárba
2018. febr. 27. 08:41
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Gratulalok. Bioszbol ne erettsegizz....
2018. febr. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha beléd is jutott a sperma - ami gumival kizárt: amit láttál vagy a te szintén fehér nedved volt vagy ha kívülről ért hozzád, nem fog bemászni - még kb. 1 hét, mire találkoznak a petével és megtermékenyül és kb. még 1 hét mire leér a méhbe és beágyazódik, és csak ekkor kezd termelődni az a hormon, amire a teszt érzékeny. Ezért van az, hogy szex után csak 2 héttel érdemes tesztelni. Ha mégis csinálnál egy tesztet és netán pozitív lenne, az biztos nem a tegnapi szextől lenne az. Tüszőrepedéskor sok nőnek görcsöl a hasa pár óráig vagy pár napig, de fájhat a hasad fertőzéstől vagy bélgázoktól is. (Ha meg esetleg mégsem védekeztetek és mégsem szeretnétek még gyereket, 3 napon belül még be lehet venni esemény utáni tablettát, ami nem abortusz, plusz olcsóbb és fájdalommentesebb is.)
2018. febr. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
Ha te igy terhes lettél azt kell mondanom az a gyerek megis érdemli ,hogy éljen . Nem igazán értem ,hogy ennyi ésszel.minek szexeltek és miért. nem inkább a biosz könyvet lapozgatjátok ,hogy legyen fogalmatok a dologról .. Néha elgondolkozoü ,hogy mi mi az istenért szexeltünk védekezés nélkül ,söt egyáltlán minek szexeltünk (hisz itt minden második 10-en éves anélkül terhes..) azért ,hogy babánk lehessen ..
2018. febr. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
A vizeleted színének mi köze van a terhességhez?
2018. febr. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

"még kb. 1 hét, mire találkoznak a petével"


Az érett petesejt az ovulációt (tüszőrepedést) követően kb. 24 óráig életképes és megtermékenyíthető a petevezetékben.


Ha ezalatt nem termékenyül meg, szétesik és felszívódik, szóval egy héttel az ovuláció után már nincs sehol, nincs minek megtermékenyülnie.


(Ha ovuláció után még egy hétig lenne esélye a teherbeesésnek, akkor nem lenne akkora jelentősége az időzítésnek azoknál, akik babát szeretnének.)


A megtermékenyítés után kb. 1 héttel kezdődik meg a beágyazódás, és utána még kell idő ahhoz, hogy olyan mennyiségben legyen jelen a vizeletben a HCG hormon, hogy a tesztek ki tudják mutatni.


Kérdező, terhességi tünetek nem jelentkezhetnének ilyen korán, abban biztos lehetsz, hogy a panaszaidat más okozza.

2018. febr. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Eddig még sose volt fehér színű a vizeletem
2018. febr. 27. 11:05
 18/28 anonim ***** válasza:
de mi koze van szerinted a terhesseghez? haziorvoshoz menjel el, es traktald ot a vizeleted szinevel.
2018. febr. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
38%
Istenem, nagyon rohogok. Koszi, feldobtad a napom! :D
2018. febr. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
Számomra ezek nem viccesek hanem komolyak
2018. febr. 27. 18:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!