Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap voltam a barátommal...

Tegnap voltam a barátommal gumival és tegnap volt az ovum. Tegnap este görcsölt a hasam, meg ma reggel. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Tegnap úgy voltunk együtt hogy amikor ki vette belőlem lehetséges hogy belém jött pár csepp sperma. Nem vagyok benne biztos hogy belém ment de valószínüleg igen.

12-dikén kell majd megjönnie.

Mit csináljak?

Meg miért fáj a hasam alul?

Lehetséges hogy terhes leszek?

A peteérésem tegnap volt,szóval azért gondolom hogy terhes lennék.

Segtsetek, mit tegyek?


2018. febr. 27. 06:54
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

"Fehér vizelet, kövek a vizeletben

A más jelentős tünettel nem társuló fehér lerakódás, elszíneződés a vizeletben megjelenő nagyobb mennyiségű fehérjére utal. Ez a vese működésében fellépő eltérésre lehet figyelmeztető jel, ekkor nephrológiai kivizsgálás javasolt. Észlelhetünk még a vizeletben szabad szemmel vesehomokot, köveket."


Forrás: [link]


(Ahogy írták, a terhesség nem pikk-pakk, egyik percről a másikra következik be, ahhoz, hogy bármilyen tüneted legyen, az aktustól legalább két hétnek kell eltelnie - a legelső tünet lényegében az elmaradt menstruáció. Amiket te érzel, azoknak a terhességhez nincs közük, ellenben valamilyen betegséget simán jelezhetnek, főleg a vizeletelszíneződés, azzal mindenképpen érdemes orvoshoz fordulni. Nem tudom, hanyadikos vagy, 11-12. körül, gondolom (tekintve, hogy 18 éves vagy), szóval ajánlom figyelmedbe a biológia könyvet, 12. osztály környékén van szó általában az emberi szaporodásról, ott is leírják a terhesség fázisait, és hogy mi mikorra megy végbe.)

2018. febr. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Én azt ajánlom, szedj fogamzásgátló tablettát, ha a gumit sem tudjátok megfelelően használni. Csak azt meg nehogy elfelejtsd bevenni...
2018. febr. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Napok óta görcsöl a hasam reggelente
2018. márc. 1. 10:00
 24/28 anonim ***** válasza:
Istenem, értsd már meg, hogyha teherbe is esnél, leghamarabb 2 hét múlva lennének tüneteid. Most vagy pszichésen csinálod magadnak a tüneteket, vagy összeszedtél valami betegséget.
2018. márc. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Klinikán vagyok kivizsgáláson
2018. márc. 1. 15:20
 26/28 Ginger Mama ***** válasza:
Na mi lett?? Engem nagyon izgat! Remélem semmi komoly.
2018. márc. 6. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:

El mentem a háziorvosomhoz elmondtam hogy fáj jobb oldalon alul a hasam.

Felfektetett megnyomta a hasamat alul mind 2 oldalon. Bal oldalon nem fájt jobb oldalon viszont igen. Mondta hogy valószínüleg vagbelemmel van baj. Mondta nem engedhet haza. Ki hívta a mentősöket amíg nem jöttek ki addig bezártak bekulcsoltak 1 helyre.

Kijöttek aztán bevittek a sűrgősségire. Ott volt vérvétel meg hasi ultrahang.

Azt mondták nincs semmi bajom. Valószínüleg megerőltettem magam. Az eredményért nagyon sokat kellett várni. 12-re értünk be a klinikára kijönni meg 17-kor jörtünk. A vuzsgálat volt max 2 óra hossza. Az eredményért kellett várni sokat. Mondtam magamba hogy ilyen nincs.

2018. márc. 7. 06:45
 28/28 anonim ***** válasza:
100%
Xd bekulcsoltak ? Xd gyanitom xd edes istenem :D akkor ne eroltesd meg magad :D
2018. márc. 7. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!