Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes vagyok, voltam nőgyógy...

5 hetes vagyok, voltam nőgyógyásznál, nem vizsgált meg, vissza rendelt két hét múlva. Most 2hétig stresszeljem magam, hogy minden rendben!? Ha nem vérzek, nincs görcs, akkor elvileg minden rendben, ugye?

Figyelt kérdés

2018. febr. 27. 12:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt vetélédem és 5 hetesen volt szívhang, de így is visszarendelt. Ez még bármi lehet. Egy biztos, a stressz nem segít... ;-)
2018. febr. 28. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Szia! En teljes mértékben megértelek. En is elveteltem mar egyszer.

Engem megvizsgalt most hasi UH-n 5 es fel hetesen, 2mm embrio volt. Ra 2 hetre mar volt szivhang is. Na azt, amit leműveltem a 12.heti UH-ig ne csinald utanam. Folyton paraztam nehogy verezzek gorcsoljek mint az elozonel, aztan olvasgattam olyanokat is hogy akkor is lehet baj ha nincs verzes. Hat kepzelheted mit éltem at hetekig...sokszor sirtam (igazabol a semmiert) paromat is kicsinaltam. Még a váróba az UH elott is elkezdtem sirni hogy remelem ugyanugy lesz szivhang mint elotte 4 hettel...szoval teljes kaosz volt minden. Sajnos baj barmikor lehet. Most megnyugodtam es elhiszem hogy neki mar megkell szuletnie. Mikor tegnap lattam az UH-n es hallottam dobogni a szivet arra gondoltam en hulye stresszeltem magam hetekig, még jo h nem artottam vele:/ szoval tudom h nehez de nyugi! Minden rendben lesz! Boldog babavarast!

2018. febr. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!