Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Árthattam a babámnak kávéval,...

Árthattam a babámnak kávéval, kólával és energiaitallal?

Figyelt kérdés
Elég sokat ittam ezekből, amikor még nem tudtam, hogy terhes vagyok. Hamar kiderült, kb 4. héten, amikor nem jött meg, teszteltem. Azóta nem ittam ilyeneket... De árthattam a babának előtte?
2018. febr. 28. 11:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem
2018. febr. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A babának nem, de energiaitalt ne igyál, mert nagyon káros a vesére. Egyébként terhességben is lehet inni koffeint, csak annyi hogy napi 200 mg-ra van korlátozva, ez két expresszót jelent.
2018. febr. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ilyen korán még nem. Napi 1 kávé VAGY 1-2 pohár kóla most sem. Mértékkel szabad fogyasztani koffeintartalmút kismamaként is.
2018. febr. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Igazából a legjobban a reggeli kávét hiányolom, de gondoltam, majd megkérdezem a dokit, jövő héten megyek.

2018. febr. 28. 12:30
 5/11 anonim ***** válasza:

Ihatsz kávét csak sztem ne olyan erőset :)

Colat is! Energiaitalt hanyagold, az nem kismamaként is ártalmas, de nem ártottál vele, én amíg nem tudtam kb 4 hetig én cigiztem is sajnos. Lenyeg h utana mar nem :)

2018. febr. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem kell kérdezgetni az orvostól, a koffein megengedett,
2018. febr. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Dehogy is, és később is ihatsz gyengébb kávét, mikor nst-re jártam sok kismama csokival es kólaval érkezett, volt akit kifejezetten az orvos küldött ki a büfébe, hogy hátha beindul a baba, mert a lépcsőzés hatására sem mozgott. Az enrgia ital szagát sem bírom, neked sem ajánlom se várandósan, se máskor.
2018. febr. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem ártottál vele . Én pl a kávét lecseréltem a kavarós 3in 1 re mert nem vagyok meg nélküle de a rendes főzött kávétól rosszul vagyok . A terhességem elején viszont az energiaitalt napokon keresztül ittam egy dobozzal de csak azért mert annyira kivántam az ízét ,,hogy sírni tudtam ha nem ittam ( aztán találtam ugyanolyan ízű üdítőt ami felváltotta) :) Azt mondják a cola is megengedett mértékkel .. legnagyobb megdöbbenésemre (mindig kerültem ha lehetett inkább vizet vagy rostos üdítőt ittam helyette ) most 34.héten rám jött ,hogy colát innék :D
2018. febr. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ezek közül a legártalmatlanabb a kávé, aztán a kóla-ez már nem ártalmatlan, de az energiaitalt felejtsd el, egy életre, az NAGYON káros, rád nézve is! Olvass utána!
2018. márc. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Dehogy. :)

30 hetes vagyok, de naponta megiszom 1-2 kávét.

Coca-colat is szoktam inni, ha megkívánom.

2018. márc. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!