Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Érdemes terhességi tesztet...

Érdemes terhességi tesztet csinálnom, ha nem szedem a fogamzásgátlót és 8 napja késik a menzeszem?

Figyelt kérdés
(Nem érzem hogy meg kéne jönnie szóval nem fáj a hasam, es nem is több a hüvelyváladékom se a megszokottnal, pedig mensi előtt mindig szokott)

2018. márc. 8. 17:11
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
Hát mondjuk remélem nem vagyok terhes, mert még csak 15 éves vagyok😅😅
2018. márc. 9. 16:47
 12/33 anonim ***** válasza:
Akkor mi a f..ért nem védekezel???? Beléd is élvez???????? Jó lenne egy abortusz?????
2018. márc. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
15 éves vagy és màr fogamzàsgàtlót szedsz? csak gratulàlni tudok.....👏👏👏👏👏
2018. márc. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:

"Igen rendszeres nemi életet élek teljes védekezés nelkul"

És 15 évesen nem jönne még jól egy baba? Jé, nem mondod? Akkor miért nem védekezel? Amúgy simán lehet, hogy az vagy. Csak 2 dolgot megemlítenék. 1. 18 év alattinak szülői beleegyezés kell ahhoz, hogy elvégezzék rajta az abortuszt. Jaj, de fognak a szüleid örülni! 2. Pénzbe kerül. A barátodnak, aki csak úgy kezelget védekezés nélkül van annyi, vagy ezt is a szüleidnek kell kifizetni?

2018. márc. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
Igen belém élvez minden alkalommal. Abortuszra 100% hogy nem mennék max abbahagynám a sulit es elmennék dolgozni.😕😕de a barátom nem tudja, hogy nem szedem a fogamzásgátló tabit mert neki azt mondtam, hogy szedem minden nap. Csak nem merem neki elmondani, hogy kb 2 hónapja nem szedem
2018. márc. 9. 17:11
 16/33 A kérdező kommentje:
Rengeteg velem egy idős lány szed fogamzás gátlót de azért köszi a gratulációt
2018. márc. 9. 17:12
 17/33 A kérdező kommentje:
De amugy idén leszek 16 éves. A barátom is velem egy idős mind a ketten suliba járunk.
2018. márc. 9. 17:13
 18/33 anonim ***** válasza:
Te már nem sokáig.
2018. márc. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%

"Abortuszra 100% hogy nem mennék max abbahagynám a sulit es elmennék dolgozni"

Terhesen senki nem fog alkalmazni. Ha meg szülsz, akkor meg a gyerektől nem fogsz tudni még évekig dolgozni.

És 8 általánossal sem fogsz tudni sok helyre elmenni dolgozni.

És ha minden kiderül a barátod számára, hogy átvágod, akkor még ő is otthagy. Mellesleg jól is teszi!

2018. márc. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:
Jo hát nekem sem ez volt a célom, de sokat olvastam utána hogy rengeteg nő a figamzásgátlók miatt lett meddő. Óvszert meg se én se a parom nem szeretjük..😕😕
2018. márc. 9. 17:25
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!