Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Érdemes terhességi tesztet...

Érdemes terhességi tesztet csinálnom, ha nem szedem a fogamzásgátlót és 8 napja késik a menzeszem?

Figyelt kérdés
(Nem érzem hogy meg kéne jönnie szóval nem fáj a hasam, es nem is több a hüvelyváladékom se a megszokottnal, pedig mensi előtt mindig szokott)

2018. márc. 8. 17:11
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Hàt kedves kérdező kinyírsz ezzel az utolsó hozzàszólàsoddal 😂😂😂 15 évesen te mit gondolsz tiéd az egész vilàg? Ezaz, bulizz, cigizz, igyàl te életed 😁 de sajnos el tudom kepzelni milyen csalàdban nőttél fel 😕😕
2018. márc. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező! 15 évesen buliztam, persze normális keretek között. Volt munkám is, volt mit elvásárolni elbulizni! 15 éves korom óta szedtem fogamzásgátlót. 2 végzettségem van, nagyon jó munkahelyem, havi 250-300 a fizestésem. Szóval éltem! Baromi jó volt a fiatalságom! Jó visszagondolni!

Szóval cicuskám azzal hogy szarsz a tanulásra, piálsz meg cigizel illetve védekezés nélkül szexelsz pont az ellenkezőjét éred el mint amit állítasz! Semmi király nem lesz a gyári, 3 műszakos 100 fizetésű melódban! És ebből a pénzből megélni kell nem bulizni!

Szóval te kis gyökér húzzál anyád elé, vitesd el magad fogamzásgátlót íratni, aztán áljál neki tanulni!!!! Semmi kedvem mégegy ilyen nyomoroncot mint Te eltartani, ugyanis a becsületes dolgozó ember termeli meg azt amiből Te megélni tervezel!

2018. márc. 27. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim válasza:
Hulye vagy te az a bajod, de majd rájössz mennyit ér a cigi meg az alkohol ha majd nem lesz semmid felnőtt korodba. Ja és a barátodhoz meg annyit ,hogy nem érdemes senkiben sem vakon bízni. De majd rájössz kisanyám ha majd beint neked ;) CSÓKOLTATOM A SOK ESZEDET!!
2018. márc. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!