Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Érdemes terhességi tesztet...

Érdemes terhességi tesztet csinálnom, ha nem szedem a fogamzásgátlót és 8 napja késik a menzeszem?

Figyelt kérdés
(Nem érzem hogy meg kéne jönnie szóval nem fáj a hasam, es nem is több a hüvelyváladékom se a megszokottnal, pedig mensi előtt mindig szokott)

2018. márc. 8. 17:11
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
Nem fog otthagyni, mert mindenben mellettem áll es ezt ő is elmondta
2018. márc. 9. 17:25
 22/33 anonim ***** válasza:
54%
Te kis naiv...
2018. márc. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:
Mert te tuti jobban ismered a baratom mint en😂😉
2018. márc. 9. 17:27
 24/33 anonim ***** válasza:

Gyerek vagy te még nagyon.

Tudod te, hogy egy kapcsolat és abban egy ember mennyit változhat? Akár egy pillanat alatt. Tudod a hazug emberből egy perc alatt ki lehet ábrándulni.

2018. márc. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:
Tobb mint 1 eve vagyunk egyutt a baratommal es mindent ateltunk mar egyutt szoval..
2018. márc. 9. 17:35
 26/33 anonim ***** válasza:
100%

Ez Kamu! :D inkább menj barbiezni.

Ha az én lányom lennél, már kitéptem volna az összes hajad! Szerencsére nem vagy az... Csak retardàlt.

2018. márc. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

Jesszusom!!

Vannak akik évek óta próbálkoznak és nem jön össze a gyerek, egy 15 évesnek meg igen?

Drága!! 15 évesen hol akarsz dolgozni, diákmunka? Anyukám... abból nem lesz munkaidőd, otthon ülsz majd gyessel családival a szüleiden élősködve. Gratulálok kislány!!!!!

26 éves vagyok 3.gyerekemet várom, 15 évesen az iskolapadba ültem nem a faszt fogdostam.

2018. márc. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
Több mint 1 éve és? Gratulálok szüleidnek hogy ezt igy hagyták, neked tanulnod kéne nem a fiúkák után rohangálni. Nyugi vannak akik 5 év után mennek szét ;) majd rájön a kisfiú hogy nem élte ki magát.
2018. márc. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

Nekem 16 évesen volt egy éves a kapcsolatom, azt gondoltuk, hogy miénk a világ, örökre együtt, ahogy a nagykönyvben meg van írva stbstbstb. :-)

Majdnem 9 évig tartott, de aztán sajnos pár hónap alatt leépült a kapcsolatunk. Megváltoztunk, felnőttünk, és rájöttünk, hogy külön jobb lenne... Szóval még ti is simán változhattok!

Már módszer is létezik ám a fogamzásgátlón és óvszeren kívül is. Tessék a nőgyógyászodtól tanácsot kérni!

2018. márc. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:

Hát sajnos nem lettem terhes. Pedig több tesztet is csináltam.😔


Ja és annak aki irta h ennyi idosen tanulnom kene nem faszt fogdosni. Hat en nem fogom ugy vegezni mint ti...hogy 25-30evesen arra emlekeztek h 15 evesen tanultatok. En legalabb arra fogok emlekezni hogy buliztam pialtam cigiztem baratommal voltam es szartam a tanulasra. Nekem van eletem nektek nem volt. Ennyi a kulonbseg koztem es koztetek😉😉😉cicukaim terjetek mar eszhez

2018. márc. 25. 13:52
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!