Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki terhesen dohányzik érez...

Aki terhesen dohányzik érez vajon lelkiismeret furdalást?

Figyelt kérdés
2018. márc. 11. 20:58
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Ismerősöm nem. Tudja hogy rossz, de mivel elérte hogy napi 15 szál helyett csak 2t szivjon el, így jobban érzi magát.
2018. márc. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
46%
terhessegem elejen volt, hogy beleszivtam... rettenetes lelkiismeretfurdalasom volt. Biztos vagyok benne, hogy masok is igy ereznek.. valaki annyira szarul erzi magat miatta, hogy tobbet nem is sziv bele.
2018. márc. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem a legtöbben nem, mert akkor abbahagynák. De biztos vannak páran, akik éreznek bűntudatot.
2018. márc. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%
Tapasztalatom szerint nem.Elintézik annyival,hogy x,meg y meg az anyám is dohányzott,és semmi bajunk...
2018. márc. 12. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
38%
Az ilyen primitiv nok ritkan ereznek lelkiismeret-furdalast.
2018. márc. 12. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
60%
Az ilyenek bebeszélik maguknak hogy ugyan, miért pont velük történne baj, hisz a nagynéni húga meg a szomszéd kollégája is bagózott terhesen, mégse lett baj a gyerekeiknek.
2018. márc. 12. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
52%
Én mielőtt megtudtam volna, hogy terhes vagyok, két hónappal előtte pont le raktam a cigit.. de a terhesseg alatt álmodtam vele és amikor felevredtem, tudom, hogy valójában nem cigiztem de így is annyira rosszul éreztem magam.. nem tudom, hogy aki tényleg cigizik hogy tud magával elszámolni
2018. márc. 12. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
51%

Biztos van, aki érez van aki meg nem. Anyósom mind a 3 terhességét végig dohányozta, mert szerinte csak riogatás az egész, mi baja lenne tőle a gyereknek. Mindhárom gyerekének légúti gondjai voltak kiskorukban, a legkisebb fia egyszerűen nem tudom máshogy mondani, korához képest buta, értetlen. Párom epilepsziás, a középső gyereke meg pánikbeteg. Nem mondom 100%-ra, hogy ez a cigitől van, de az epilepsziánál azért ez eléggé rátett szerintem.


Van egy másik rokok. Neki nincsen lekiismeret furdalása, mert annyira buta, hogy fel sem fogja az összefüggést. "A gyerek a pocakban van a füst meg a tüdőbe megy, nincs összefüggés", így gondolkodik. Most született nemrég kisbabája, aki asztmás lett.


Aki fel bírja fogni, hogy ez ártalmas lehet az biztos rosszul érzi magát miatta.

2018. márc. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 bogyo0528 ***** válasza:
28%
Mindenki más! valakinek komoly rendeleneséggel születik a baba a dohányzás miatt valakinek semmi baja nem lesz!! de én biztos nem tenném ki ilyen veszélynek a babámat!!!!!!! Amint meg tudtam hogy terhes vagyok rögtön abba is hagytam,5 év után. most 11 hetes vagyok de biztos nem gyújtanák rá hiába néha jól esne még most is,csak a babámra tudok gondolni hogy ő is ugyan úgy szívná !ha valaki szivja a környezetembe meg azt is jó messziről el kerülöm.és nem is akarok undorítóan ki nézni!!!!!!!! mert szerintem az! ha egy terhes nő szívja a cigit!!
2018. márc. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!