Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szörtelenités terhesen (!? )

Bogyo0528 kérdése:

Szörtelenités terhesen (!? )

Figyelt kérdés
11hetes kismama vagyok és olvastam hogy a szörösödés bizony a terhességgel jár:( de engem nagyon szavar főkép a hasamon..nem gond ha legyantázom vagy leborotválom? 😌🙈
2018. márc. 12. 13:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
62%
Senkinek se erősödik a borotválástól a szőre! A szőrzet olyan, amilyet genetikusan kapsz, egyedül a hormonális változások vagy kemoterápia változtatják meg. Azért tűnik erősebbnek a borotvált szőr, mert egyenletesebben nőnek a szálak egy tépéssel járó szőrtelenítéshez képest.
2018. márc. 13. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én is csinálom... Csináltam előtte is.. muszáj :-D egyszerűen olyan gyorsan nő a szőröm, most meg majdnem 38 hetesen már el se érek szinte semmit, szóval úgy látatlanban összecsapom:-D persze érzem, hogy nem lett tökéletes a borotválás, de most már örülök, ha nagyjából megvan, mivel bármikor jöhet a baba és nem szeretném, hogy ott bent borotválgassanak:-D
2018. márc. 13. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Jaj kedves kozmetikus...! Ekkor tévhitet még tanítanak a suliban? Na mindegy!


Kérdező! A fahéjat semmiképp se ajánlom bőrre, mert vérbőséget okozhat!

Én mindig lekaptam a borotvával, nem lett a hasam gorillamamáé. :)

2018. márc. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!