Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most tudtam meg hogy 20...

Most tudtam meg hogy 20 évesen terhes vagyok! De aggódok! Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Na szóval 16 évesen volt egy cisztam ami miatt kimaradt a verzesem.Kaptam ra norcolutot.Megjott szepen kiurult minden rendben volt utana evekig.

Tavaly decemberben megint kimaradt.Kiderult egy ujabb ciszta.Jan.17-en megjott a menstruaciom norcolut segitsegevel.

Azota kimaradt a februari es az ehavi is.Azt hittrm a ciszta meg mindig nem urult ki.De nem!

Ma teszteltem eros pozitivat!

A gond az hogy par hete amikor meg szentul meg voltam gyozodve cisztam van tobbszor volt olyan hogy ejszaka felkeltem mert elviselhetetlenul gorcsoltem a bal oldalamon.Nagyon nagyon szurt fajt azt hittem orvost hivok.Termeszetesen nem kiserte verzes.

Ami szerencsere marmint a gorcsok teljesen megszuntek.

Most kb 2-3 hete hogy nincs egyaltalan fajdalmam.

Mivek eddig azt hittem azt a ciszta okozta ami nagyra nott bennem.

Mostmar tudom hogy tethes vagyok de akkor az a fajdalom mitol lehetett??

Az orvosom is eloszor azt hitte nem urult ki a ciszta.Kaptam beutalot postan Sote 1-re.Mivel videki vagyok igy telefonon keresztul beszeltem az orvosommal hogy kudjon beutalot.

A Sote 1-en ma voltam de ott azt mondtak terhessegi tesztet kell vegeznem es azzal visszamenni hozzajuk hogy megvizsgaljanak.

Ugye ezert vettem ma deluatan tesztet es ezert teszteltem.Es egybol pozitiv lett a tesztem.

Tuneteim is vannak.

Hanyinger etelundor.


A melleim be vannak gyulladva hetek ota!

Es szornyen almos vagyok egesz nap!

Olvastam ciszta is okozhat pozi tesztet.Na de nekem mar volt cisztam es akkor negativ volt a teszem mindig.Ez eletem elso pozitiv tesztje!El se hittem!Plane hogy tenyleg minden tunetem arra utal!

Most tuti hogy tethes vagyok ha pozitiv a teszt !?

Orulnek de igy nem tudok aggodok valami nincs rendben.


2018. márc. 14. 19:51
 1/8 A kérdező kommentje:

Mar az osszes remtortenetet vegigolvastam a neten hogy mi lehet pozi teszt elllenre a gond!

Nem tudok orulni mert aggodok hogy ez a boldogsag valojaban valami bajt jelenthet es nincs minden rendben!

Ez a tesztemrol a kepem:

[link]

2018. márc. 14. 19:55
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Először is nyugodj meg,a stresszelés nem használ és nem is tudsz semmit tenni,orvoshoz kell menni mielőbb.Az előző kérdésednél gratuláltam is,mást nem nagyon tudunk tenni így látatlanban,tudom,hogy rossz tehetetlennek lenni és várakozni,de csak orvos tud neked választ adni a kérdésedre és megnyugtatni. Itt bárki leírhatja a saját sztoriját,de a Tiéd végződhet másképp,próbálj pozitívan hozzáállni,valszeg babát vársz,nem lesz gond!
2018. márc. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Már az előbb is megkérdezted ugyan ezt. Ne aggódj, jó eséllyel terhes vagy.
2018. márc. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%

Minek kell még egyszer kiírni?

TERHES VAGY. TERHES VAGY. TERHES VAGY.

És ha még 5 kérdést kiírsz, akkor is az maradsz.

2018. márc. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%
Nem kell ám kétszer ugyanazt a kérdést kiírni hosszabban... Terhes vagy, pont.
2018. márc. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
A ciszta is okozhat pozitiv tesztet, én is úgy tudom. Viszont az nem derült ki ebből a szövegből hogy élsz e nemi életet. Ha élsz nemi életet... én arra gyanakodnék hogy ez most tényleg terhesség lesz.
2018. márc. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ciszta nem okoz pozitív tesztet. A teszt a HCG szintet mutatja ki, egy szimpla ciszta meg nem termel hcg-t. Léteznek olyan petefészek daganatok, amelyek igen, de azért azok elég ritkák.

Ha egy fertiliskorú nőnek kimarad a vérzése, ráadásul védekezni sem szokott, mert gyereket akar, emellett megvan az összes terhességi tünete és még a tesztje is pozitív, akkor nem cisztára meg petefészekdaganatra kell gondolni, hanem arra, hogy terhes.

2018. márc. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen elek raadasul mindig elesben voltunk egyutt ;)
2018. márc. 14. 23:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!