Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért híznak el a kismamák?

Miért híznak el a kismamák?

Figyelt kérdés
Itt azokra értem akik 20 felett híznak és nem betegség miatt.
2018. márc. 18. 10:04
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
50%
8-as,akinek IR-e van az inkább általában sovány, mivel csak kevés szénhidrátot vihet be egy nap. Annál több zöldséget. Én sajnos Inzulinos cukros kismama vagyok. 48 kg val lettem terhes, most 53 vagyok és 32 hetes.. Ez a 3. Babám. Az előzőek alatt még nem derült ki a cukor, de akkor is csak 10kg-ot híztam mert odafigyeltem miket eszem, illetve sokat mozgok/mozogtam. Aki behízott zsírdisznó, az egyszerűen lusta, hogy változtasson az életmódján/igénytelen önmagára, vagy tényleg hormon bájos, de az általában látszik. Gondolok itt azokra akiknek nő létükre szakálluk nó, vagy nagyon pattanásos a bőrük a róluk elhiszem, hogy tehetetlenek a kilókkal szemben, de a többi csak duma!
2018. márc. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
64%
Kedves 9: honnan tudod mennyit ettem? Napi 3 kiflit ettem mindössze és ez a hatalmas zabálás ami miatt elhiztam? De jó h ilyen okos vagy basszus! Látatlanban mindenki zabál aki szerinted elhízott... senkiről se rudsz semmit de okosan lenézni mást azt lehet! Gratulálok!
2018. márc. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

En iszonyat vizes voltam. Nyilvan volt a +24 kilo kozott zsir is... de szules utan 8 kiloval lettem kevesebb mikor tavoztam a korhazbol, 2 honap mulva kevesebb voltam mint a kiindulasi sulyom.

A masodik terhesseggel is hizok mint a diszno, legalabb is merleg szerint. 28 hetesen mar +12 kilonal tartok es alig -alig eszem!:((

2018. márc. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
38%

12- es, szerintem senki nem konkrétan veled személyeskedett, de nekem az a meglátásom hogy az összes kövér, elhízott nő mind azt mondja hogy neki van valami baja azért kövér. Elmegyek a játszótérre, 10 kövér nő ott ül a padon és beszélgetnek közben eszik a chipset. Elmegyek Szegeden a cukrászdába, 10 kövér nő hatalmas sütemény előtt ül.

Itt erről van szó , de egyébként nekem tök mindegy hogy ki milyen.

2018. márc. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
60%

Elsőt kövéren (79 kg) kezdtem, 90 lett a vége. Vele sokat hánytam.

Az évek alatt lefogytam, 62 kg volt az átlag súlyom (hol több, hol kevesebb.)

Másodikat 69-ről kezdtem, 83 lett a vége. Nem hánytam, elején ettem sokat, utána odafigyeltem.

Most 66-ról indultam, 73 vagyok 19 hetesen. Sok, tudom, de folyamatos farkaséhségem van, a másik 2-vel nem volt ez. Napi 2000-2200 kcalt megeszek :S van hogy eszek szemetet (csoki), de ha odafigyelek a minőségre, ez a mennyiség akkor is összejön.

2018. márc. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
34%
Harmadik terhessègemet normál súllyal kezdtem 170 cm-62 kg de sokat hànytam összesen 8 kg-ot híztam.Ebből 4 kg volt a kisfiam.A túlzott terhessègi súlygyarapodas oka lehet egyrèszt hogy valaki túl sovanyan esik teherbe termèszetes hogy többet hízik.A többi egyèrtelműen zabàl.
2018. márc. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
20kg-ot híztam a terhesség alatt.Mondjuk 45kg-al kezdtem szóval ,,rám fért" némi plusz. Szülés után 2 héttel lement rólam 14kg víz úgyhogy 6kg maradt de az már rajtam egyáltalán nem látszik ,,túlsúlynak".
2018. márc. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim válasza:
81%
én nem híztam el, 10 kilóval voltam több gyerekkel együtt és 1 héttel szülés után újra kockás volt a hasam, meg is lepődtem. Igaz kismama tornáztam mindennap egy órát, terhesség előtt pedig nagyon aktívan sportoltam. De nyilván genetika is, mert rengeteget ettem. Van aki olyan alkat hogy akkor is raktároz ilyenkor a szervezete ha vigyáz magára és felmegy 20-30 kiló. de hidd el, ha valaki kisbabát vár az utolsó dolog a külseje, olyankor csak az számít hogy a baba jól legyen. én akkor is ugyanilyen boldog lennék ha az éjszakai zabálások miatt lenne rajtam plusz 20 kiló, mert van egy egészséges kisbabám :)
2018. márc. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
65%
Azért mert zabalnak. Én is azt csináltam, hiztam is 20 kilot most pedig vékonyabb vagyok, mint terhesség előtt. Jó volt, legálisan azt és annyit ehettem, amennyit akartam.
2018. máj. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Én azért híztam meg mert,minden mozdulatra bekeményedett a hasam,mozogni is alig mertem,csak ettem és feküdtem. Ha normális védőnöm és dokim lett volna,észrevették volna a sok keményedésem és a panaszaim akkor nem szülök meg a 30.héten.Ha végig viszem még azt a tíz hetet ami hátra volt tuti mázsához közel kerültem volna,mert addig is majdnem 20 kilót híztam,kb 80kg-mal szültem.
2018. jún. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!