Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért híznak el a kismamák?

Miért híznak el a kismamák?

Figyelt kérdés
Itt azokra értem akik 20 felett híznak és nem betegség miatt.
2018. márc. 18. 10:04
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Nem mindenki hizik el,genetika sport-mozgás,étkezés,alkat kérdése.
2018. jún. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Főleg tájekozatlanság miatt szerintem. Azt hiszik h kettő helyett kell enni. Súlykolják is bele egyen még, főleg kedves nagymamàk, kedves "jóakarók". Szegény kismama meg azt sem tudja hol van, nem akarja h hiányt szenvedjen a baba hát többet eszik. Mostani fejjel én ugyanúgy ennék mint előtte, jobban figyelnék. 13 kg ot híztam, nem víz volt szóval maradt rajtam 8 kg. Nehezen ment le.
2018. jún. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Én összesen 8kgt híztam a kislányommal, nem zabáltam kettő helyett hanem ugyanúgy ettem mint előtte, nem voltam rosszul és egyszer sem hánytam viszont mozogni sem mozogtam direkt az amúgy aktív életmódom mellett. Nekem egyébként anyukám a három terhessége alatt egyszer sem hízott többet 7kg-nál így valahol biztosan genetika de aki kettő (vagy sokszor az már inkább több) zabál trashkaját: mekit, csokit, chipset meg kólát iszik literszámra azt az alkata sem fogja megmenteni a hízástól...
2018. okt. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Van egy olyan aspektus is, amiről eddig nem írt senki, hogy a szervezet jobban raktározza a zsírt, hogy legyen miből szoptatni később.

Akin alapból volt felesleg, az is raktároz.

2018. okt. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Ez most provokáció?

32 vagyok

14 hetes a lányom

2 kg -mal alacsonyabb a teherbeesés előtti súlyomnál a mostani


Nem, nem sportoltam

Nem, kifejezetten nem fektettem hangsúlyt, hogy figyeljek az étkezésre.

Úgy éltem mint koràbban,(sőt állandóan szénhidrátdús ételeket kívántam)

2018. okt. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!