Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gyomorégés kora terhesen?

Gyomorégés kora terhesen?

Figyelt kérdés
5 hetes terhes vagyok, és 2 napja nagyon sok savam van. Ez a terhesség miatt lehet? Nem korai? Illetve semmi tünetem nimcs azon kívül, hogy enyhén görcsölhet a hasam. Nem kéne tüneteknek lenni? Mellem sem fáj, semmi.
2018. márc. 20. 15:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Elso gyerekkel nekem is csak savam volt, egyel renniet. Mas tunetem nem volt.


Most 11 hetes vagyok most aztan potolom az elso terhessegem hianyzo tuneteit :’D

2018. márc. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Örülj neki hogy csak ennnyi,de ez még nem azt jelenti hogy nem lesznek tünetek!bármikor elő jöhetnek és bármikor el múlhatnak.
2018. márc. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem 5+4 hetesen indult csak igazán be. Irtózatos gyomorégésem volt, de nekem a hányás és az üres gyomor miatt. Semmi nem volt rá jó, rennie-t nem próbáltam de javasolták nekem is, addigra hála az égnek elmúlt. Kitartást!


12+4 hkm

2018. márc. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Örülj,hogy csak ennyi . Nem akarom elrontani a kedved .. de nekem az eleje óta rettenetesen ég a gyomrom.. a savam rendszerint (sima háztartási keksztől is !) az egekben ... nem igazán van olyan dolog amit ne próbáltam volna .. a rennie kb sz&rt sem ér ... egyedül a szódabikarbóna ami ha enyhébb akkor segít .. Sokszor ott tartok ,hogy enni sem tudok holott már majd éhenhalok ... az elején azt mondták majd jobb lesz .. igen .. ma sem vacsorázom ... és a 38. héten vagyunk ...
2018. márc. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!