Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12. hetes terhes vagyok és...

12. hetes terhes vagyok és párom nem nagyon akar velem lefeküdni. Nálatok hogy van?

Figyelt kérdés

Minden másban benne van, mondjuk az is ritkábban, mint mielőtt teherbe estem.

De magát az aktust nem nagyon akarja...

Félek hogy így eltávolodunk egymástól.


2018. márc. 26. 11:49
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
74%
Nálunk egyikünk se nagyon akart várandósan szexelni, ugyan megpróbáltuk, de valahogy aggódtam közben és nem is esett jól. Így hát maradt az "egyéb", az viszont min. heti egyszer, nekem ez elég volt és a férjem se kifogásolta. Aztán a szoptatás alatt még annyira se akartam szexelni és ez csak akkor változott meg, amikor a kisfiam abbahagyta. Ez sokaknál az az időszak, amin túl kell esni ebből a szempontból.
2018. márc. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
46%
Ritka szánalmas az a férfi, aki a várandós-szoptató felesége mellett szeretőt tart, de maga a szerető is, egyszerűen sajnálnivaló, hogy amíg a férfi karácsonyozik, hétvégézik a gyönyörű családjával, na meg értük dolgozik, addig a szeretőnek jut egy félóra. Kínos.
2018. márc. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
43%
Ne aggodj!nalunk is ezvan,nem akar megbantani de fura neki hogy ottvan en mar 24hetes vagyok,es nem is esik ugy nekem se mint regen,mert a gyerekre gondolok mindig.majd valtozik
2018. márc. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
94%

Nálunk semmi nem változott. Tehát kismamaként is ugyanannyit voltunk együtt. Kicsit fura volt a tudat, de aztán túllendültünk ezen a dolgon és mivel vágytunk egymásra, így csináltuk.:)

Beszéljétek meg, mondd el neki a félelmeidet, hogy mitől tartasz és hogy vágysz rá.

2018. márc. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
13%

A szeretore soha nem fel ora jut... ;)

A szeretot mindig tenyeren hordozza a ffi meregdraga ajandekok vacsorak utazasok. Tapasztalat.


Keress magadnak vkit akivel tudsz szexelni. Itt a gyakirin is vannak sracok akik kismamakat keresnek szexre. Nincs ezzel baj mindenki intezze ahogy tudja.

2018. márc. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
97%
Nemhinnem hogy egy kismama eppen aki a szerelme gyereket varja,massal akar lefekudni..jezus
2018. márc. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
83%
És még csodàlkozok néha, hogy a full normálisan vàlaszolók le vannak pontozva :D ha ennyi degeneràlt van ezen az oldalon én most adtam fel. Aha szexeljen màssal terhesen ez aztàn tanàcs gratulàlok.
2018. márc. 27. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
6%

Miért, ha igény van rá de a pasija nem akar, akkor mit csináljon?

De felőlünk vibrit is vehetsz.

2018. márc. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
83%
Ilyet viccből se tanácsoljunk már, hogy vegyen vibrátort, mert úgy tudom, nem tesz jót a magzatnak a direkt zúgó/berregő hang.
2018. márc. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
22%
Nem csak zúgó rezgő vibrátor van, ha még ilyet szerzünk akkor se kell rezegve használni. Ha már ilyen okos vagy.
2018. márc. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!